Rychlé vyhledávání akcí

Pension Liberta

penzionliberta

Pension Liberta se nachází ve východních Krkonoších 4 km nad obcí Horní Maršov a 50 m od lyžařského vleku "Fičák". Pension je rodinného typu s orientací na kvalitní stravování, slušné zacházení, sportovní vyžití a relaxaci, to vše za příjemných cenových podmínek, řadí se mezi levné ubytování v Krkonoších.
Liberta nabízí ubytování v devíti 2 až 6-ti lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny jednodušším nábytkem, avšak postačujícím na strávení pohodové dovolené. Stravování je formou polopenze, snídaně od 10-ti osob bufetovým způsobem a večeře jednotná, vždy hlavní jídlo + polévka nebo zákusek nebo salát. Po předchozí dohodě možno i vegetariánská kuchyně, jinak je podávána tradiční česká kuchyně, obědy na objednávku.
V penzionu je lyžárna, sušárna, botárna, tv místnost, jídelna s velkoplošnou lcd tv a dvd přehrávačem. Formanka s točeným pivem, WiFi připojením k internetu a šipkami. Parkování je v zimě u pensionu a v létě u sousedního pensionu (50m). Volejbalové či nohejbalové hřiště je k dispozici zdarma. Rádi hostům zapůjčí míče, sítě, pálky, petanque, kroket a koloběžky . Dále jsou tu houpačky a pískoviště pro nejmenší. V létě zahradní posezení s občerstvením, udírna, gril a otevřené ohniště.

Adresa:Dolní Albeřice 9, , Horní Maršov, Královéhradecký kraj
Telefon:+420 737 742 889
Email:liberta.krkonose@seznam.cz
Web:liberta.webgarden.cz
Poslední aktualizace: 5.3.2013 18:01:39

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.