Rychlé vyhledávání akcí

Spolupracujeme

Interaktivní festival pro děti a jejich rodiče.
Nadace Naše dítě byla založena 1. října 1993 a její zakladatelkou a ředitelkou je Ing. Zuzana Baudyšová. Cílem a posláním Nadace Naše dítě je pomoc týraným, zneužívaným, handicapovaným a opuštěným dětem. Za 18 let již přerozdělila ve prospěch ohrožených dětí finanční prostředky přesahující částku 230 milionů korun.
Skutečný dárek je unikátní charitativní e-shop společnosti Člověk v tísni, ve kterém můžete potřebným lidem ze zemí třetího světa koupit zcela konkrétní pomoc. Například živou kozu, krávu, šicí stroj, bezpečný porod, kojeneckou výživu, školní pomůcky a další. Člověk v tísni posléze vámi zakoupenou věc či zvíře předá přímo lidem v cílové zemi. Spolu s dárkem od nás obdržíte darovací certifikát, který můžete věnovat někomu ze svých blízkých se slovy: konečně Skutečný dárek.
Malování na obličej na dětské i jiné párty. Dle přání zajistíme výzdobu, balonky, animátorky na hraní s dětmi i další program - kouzelníka, klauna, diskotéku, balónkovou show. Jako další službu nabízíme malování portrétů dle fotografie, nejen lidí ale i domácích mazlíčků. Zajímavý a originální dárek.
in_prague_banner160_spolupracujeme

KAPesní KAtalogy volného času pro ty, kdo se věnují DĚTEM

V lednu a květnu vychází oblíbené tištěné plánovací pomůcky, které nabízí nápady na prožití volného času, který věnujete dětem. Praktický soubor kulturních, turistických, sportovních nebo volnočasových subjektů, služeb a zboží včetně zájmových a tvořivých aktivit je vhodný pro rodiny s malými i velkými dětmi a pro dětské kolektivy. KAPKA DĚTEM je distribuována bezplatně a i vy si jej můžete individuálně objednat prostřednictvím webových stránek.

škola vaření chefparade

Škola vaření Chefparade je moderní kosmopolitní studio, kde se můžete v příjemné atmosféře a interaktivní formou naučit základy kterékoliv mezinárodní kuchyně. Naučte se nové věci a pobavte se novým způsobem! A co nabízíme navíc? KURZ VAŘENÍ PRO NAŠE NEJMENŠÍ a hlavně S NAŠIMI NEJMENŠÍMI! Stejně jako netradiční NAROZENINOVÉ PÁRTY se zábavným programem a možností upatlat si ručičky a zástěru společně s nejlepšími kamarády a opravdovým profesionálním šéfkuchařem. U nás v Chefparade máme ověřeno mnoha spokojenými dětskými úsměvy, že je to program, který všichni zúčastnění ocení!

Maminky s dětmi potřebujete úpravu obočí, nalíčit, depilaci nebo jiné kosmetické služby?
Navštivte kosmetický salon na Letenském náměstí v Praze 7, kde je bezbariérový přístup, rodinné prostředí, profesionální ošetření a laskavý přístup k dětem.

 

mercuria_laser_game_logo

Mercuria Laser Game je nově otevřená aréna v Praze, kde si zábavu užijí všechny věkové kategorie bez ohledu na fyzickou kondici. Arénu naleznete 3 minuty od metra Nádraží Holešovice nebo autem zaparkovat na rezervovaném parkovišti v ulici Jankovcova 40 za 20 Kč/h. Jak samotná aréna i bar jsou laděny do vesmírné tématiky. Bar s více než 60 místy je ideální na následné posezení nebo pořádání srazů či narozeninových oslav, kdy oslavenec má v den narozenin všechny hry zdarma. Celý prostor je nekuřácký. 
Český projekt pro děti. Hudební skupina Myš a Maš zpívá nové autorské písničky v moderním pojetí, které najdete také na jejích CD a leporelech. Zapojit do projektu se mohou i Vaše talentované děti!

 
monkeyes_gym_logo160_spolupracujeme

„Tělocvična, jak ji neznáte“ pro děti od 6 měsíců do 7 let přímo v nákupním centru Galerie Harfa na Praze 9. Kurzy denně 9:00–20:00. Zábavnou formou a dle jednotné metodiky se v ní dětí učí pohybovým dovednostem, cvičení na nářadí, trénují obratnost i rychlost, hrají sportovní hry. 

Vanda a Standa - hudební pořady pro děti

 

 

 

cool_baby_logo

 

E-shop www.cool-baby.cz nabízí originální a vtipné oblečení především pro miminka, ale i děti až do 6 let. E-shop nabízí vtipné grafiky na bodýčkách, pyžámkách, tričkách a bryndáčcích, vše ze 100% bavlny. Tyto vtipné oblečky jsou vhodné především jako dárek pro těhotnou ženu, nebo k narození miminka.

 

Máte doma batole a nevíte se s ním rady? Potřebujete ho odnaučit od plenek, chodit na nočník nebo nevíte, jak řešit jeho záchvaty vzteku? Pokud ano, tak neváhejte a navštivte internetový magazín www.NaseBatole.cz o dětech do 3 let.
Máte doma předškoláka? Chcete rozvíjet jeho inteligenci a správně ho připravit na vstup do první třídy základní školy? Pokud ano, tak neváhejte a navštivte internetový magazín www.predskolaci.cz, který vznikl již v roce 2007 a pojednává o výchově a rozvoji dětí od 3 do 8 let.


Velkoformátová fotografie - výzdoba interiérů ve Vašich rukou

 
Produkční a umělecká agentura, která již 15 let produkuje a realizuje zábavné, tématické, pestré, interaktivní akce a pořady pro děti a celé rodiny. Od 30ti minutových vstupů přes hodinové pořady, odpolední a celodenní komponované akce až po celoroční turné.
Připravuje a realizuje také narozeninové a jiné párty pro děti. Plný servis, pódiový a doprovodný zážitkový program, kostýmy, kulisy a originální rekvizity z vlastní výtvarné dílny. Zastupuje celou plejádů umělců různých uměleckých směrů.
Divadélko Romaneto
Cestovní - pružinové divadlo pro děti, hrající především autorské pohádkově hudební příběhy.
 
Anawe poskytuje komplexní služby v oboru webových prezentací a tvorby grafických návrhů pro propagační a tiskové materiály. Důraz klade zejména na obchodní úspěšnost realizovaných projektů. K tomu využívá rozsáhlé a dlouholeté zkušenosti s tvorbou webů, optimalizací pro vyhledavače, přístupností a použitelností webu.

 

 

Reklamní agentura
 

logo_kafeakakao


Nejen rodinná kavárna a cukrárna. V Kafé a Kakao se cítí dobře rodiče s dětmi i lidé, kteří si chtějí dát výbornou fair-trade kávu a něco dobrého k tomu. Uvítá vás příjemné nekuřácké prostředí, ideální pro pořádání oslav a setkání pro děti i dospělé. Kafé a Kakao najdete na pražských Vinohradech, pár kroků od parku Grébovka. Baby friendly“. K dispozici velký a hezky vybavený dětský koutek. Kafé a Kakao nabízí prostor pro setkání, obchodní schůzku nebo posezení s příjemnou atmosférou a obsluhou. K dispozici je také wi-fi zdarma.

  

mojebrisko_logoNa webu MojeBrisko.cz se sdružují maminky a těhulky, které si chtějí popovídat o zdravé výživě a výchově a také o každodenních starostech, které mateřství a rodičovství přináší. Najdete zde řadu informací, které souvisí s těhotenstvím. Můžete si popovídat s jinými maminkami, neuniknou vám knižní novinky týkající se těhotenství, mateřství a péče o miminko.

 

Poslední aktualizace: 15.5.2014 18:26:33

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.