Rychlé vyhledávání akcí

Sportovní a rekreační areál Bret

Sportovní a rekreační areál Bret

Sportovní a rekreační areál Bret nabízí zázemí pro sport i relaxaci: vlastní lyžařský vlek, fotbalové hřiště, dva víceúčelové kurty na tenis, volejbal, nohejbal, antukový kurt na volejbal a nohejbal, hřiště pro plážový volejbal, pétangue, ruské kuželky, billiard, 2x šipky, 2x stolní fotbal, šachový stolek, karetní stůl, fitness, sauny, vířivku, masážní vanu, cryobox, masáže.

Ubytování je zajištěno ve stylových chatách a luxusních apartmánech. Součástí areálu v letní sezóně je i pěkné a prostorné dřevěné hřiště pro děti s dřevěným hradem a dalšími atrakcemi a venkovní bazén.
Areál organizuje tématické táborové pobyty či školy v přírodě, pořádá tématicky laděné akce pro rodiče s dětmi.

Restaurace je určena ubytovaným hostům i veřejnosti. Restaurace je nekuřácká, prostor pro kuřáky je vyhrazen na terase, která je nedílnou součástí restaurace Na Bretu, a na které se v létě griluje.Restaurace je nekuřácká, prostor pro kuřáky je vyhrazen na terase, která je nedílnou součástí restaurace Na Bretu.

 

Věková kategorie: všechny věkové kategorie
Adresa:Prkenný Důl 56, 54201, Žacléř, Královéhradecký kraj
Telefon:+420 499 776 154
Email:office@bretcz.cz
Web:www.bretcz.cz
Orientační cena (noc pro 4-člennou rodinu):1600,-
Pro děti:Dětské menu | Dětské hřiště venkovní
Poslední aktualizace: 10.7.2013 23:22:26

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.