Rychlé vyhledávání akcí

Hotel Černá bouda

Hotel Černá bouda

Horský hotel Černá Bouda byl nově zrekonstruovaný a dnes poskytuje služby 3* standardu. Jeho jedinečná poloha, okolní příroda, vybavení a úroveň služeb z něj vytváří jeden z nejlepších horských hotelů v celé oblasti Krkonoš. Je ideálním výchozím bodem pro milovníky hor, zimní a letní přírody a sportů.

Hotel Černá Bouda je ideálním místem pro rodiny s dětmi, jelikož nabízí nespočet možností, jak příjemně strávit společné chvíle při hrách a dalších aktivitách. V hotelu Vám rádi doporučí zajímavá místa v blízkém i vzdálenějším okolí. Ubytují Vás v rodinných apartmánech, pro Vaše nejmenší členy rodiny zajistí dětské postýlky, v restauraci nabídnou speciální dětská jídla, samozřejmě pro malé návštěvníky zajistí i stoličky, je zde venkovní dětské hřiště a koutek. V hotelu jsou k dispozici různé společenské hry. 
Vlastní lyžařská škola a vlek se nacházejí přímo u hotelu. Dětská školička s dětským provázkovým vlekem přímo u hotelu.
Pokud nejste milovníky lyžování, určitě vezměte celou rodinu na sáňkařskou dráhu, která vede z Černé hory po Zvonkové cestě do Janských Lázní. Shlédnete místa, kudy se jezdilo na rohačkách již před 100 lety. Dráha je ZDARMA a můžete použít vlastní sáňky, nebo si je lze zapůjčit v hotelové sportovní recepci. Trasa je dlouhá 3,5 km s převýšením 560m.

hotel_cerna_bouda_janskelazne_koutek_ilustrfoto

Adresa:Černá Hora 171, 542 25, Janské Lázně, Královéhradecký kraj
Telefon:+420-222 521 706
Email:reservation@okhotels.cz
Web:www.cernabouda.cz
Pro děti:Dětské menu | Dětské židličky | Dětský koutek vnitřní | Dětské hřiště venkovní | Hračky | Dětská postýlka
Poslední aktualizace: 28.1.2016 16:51:11

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.