Rychlé vyhledávání akcí

Omnia hotel

omniahotelbudova

Omnia hotel je luxusní čtyřhvězdičkový hotel v Janských Lázních - kousek od nově zrekonstruované lanové dráhy na Černou horu, s jednou z nejdelších sjezdovek v České republice. Hotel má kapacitu 110 lůžek v celkem 43 dvoulůžkových pokojích a 2-4 lůžkových apartmá. Pokoje, stejně jako celý interiér, jsou typické originálním designem a vysokým komfortem. Samozřejmostí je bezbariérový přístup do všech částí objektu.

Moderní designový hotel je určen především pro náročnou klientelu. Je koncipován jako ideální místo, jak pro romantické pobyty ve dvou, rodiny s dětmi, tak i firemní a společenské akce.
Pro rodiny jsou připraveny prostorná apartmá i možnost propojit sousedící pokoje. O děti se během dne ochotně postarají speciálně proškolení pracovníci. Místnost původně plánovaná jako nejdražší pokoj v hotelu byla přebudována na dětský koutek, kde vaši potomci najdou mnoho příležitostí, jak se rozptýlit – samozřejmě opět pod odborným dohledem.

Na vyžádání hotel zajistí i hlídání na pokoji.

Adresa:Černohorská 327, , Janské Lázně, Královéhradecký kraj
Telefon:+420 499 859 780
Email:hotel@omnia-hotel.com
Web:www.omnia-hotel.com
Poslední aktualizace: 5.3.2013 18:01:43

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.