Rychlé vyhledávání akcí

Penzion U Veselých

penzion_uveselych_ilustrfoto

Rodinný wellness penzion v Peci pod Sněžkou nabízí příjemný odpočinek a romantické ubytování v Peci pod Sněžkou. Nádherná příroda, aktivní dovolená, domácí kuchyně a wellness služby jsou základem nezapomenutelného pobytu. Stylově zařízené pokoje, WIFI, kulečník i koutek pro děti a zajímavé balíčky Vám zpříjemní pobyt v Krkonoších po celý rok.

V zádveří penziou je lyžárna a vyhřívaná místnost na boty. Ze vstupní haly se dostanete do prostorné jídelny s barem s nabídkou tradičních nápojů i archivních vín. Můžete také posedět s přáteli ve stylové lovecké klubovně a zahrát si kulečník či stolní tenis. V klubovně je i malý koutek pro děti s dětským kobercem a hračkami. Naproti klubovně je nové wellness centrum. V prvním patře je 14 pokojů s příslušenstvím. Je zde i mikrokuchyňka určená zejména pro ohřívání jídel pro nejmenší batolata nebo pro uvaření horkých nápojů. Celý penzion je pokryt bezplatnou WIFI sití. Před penzionem je terasa s lavičkami a křesílky. Pro nejmenší je zde malé pískoviště, pro večerní posezení pak ohniště s možností grilování. Za penzionem je další terasa s trampolínou.

penzionuveselych_pokoj_ilusrfoto640

Adresa:Pec pod Sněžkou 222, 54221, Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj
Telefon:+420 774 406 784
Email:veselypenzion@email.cz
Web:www.veselypenzion.cz
Pro děti:Dětské židličky | Dětský koutek vnitřní | Dětské hřiště venkovní | Hračky | Možnost ohřátí kojenecké stravy
Poslední aktualizace: 27.5.2014 17:27:39

undefined zone730

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.