Rychlé vyhledávání akcí

Dům Alois

dumaloisprezentace

Rodinný penzionek Dům Alois leží v centru klidné vesničky Černý Důl v Krkonoších. Objekt po celkové rekostrukci v roce 2005 nabízí hostům svou polohou a vybaveností ideální podmínky pro klidnou letní i zimní rodinnou dovolenou. Pokoje a studia mají vlastní kuchyňku, jídelní kout, soc. zařízení a TV/SAT. Společenská místnost a dětská herna zpříjemní chvíle strávené mimo zasněžené svahy nebo za nepříznivého počasí.

Pro rodiny s miminky a malými dětmi je k dispozici 7 dětských postýlek (s vybavením), 4 jídelní židličky, vanička s lehátkem a kyblík na koupání miminek TUMMY TUB, 2 lehátka a 1 sedačka do sprchových koutů pro miminka a batolata, 3 nočníky, noční světýlka do pokojů k malým dětem, sterilizovačka do MW, ohřívačka lahví... atd.

WiFi internet v penzionu ZDARMA.

V objektu je hostům k dispozici sušárna a lyžárna (kolárna v letním období). Parkoviště je přímo u objektu.

Pokud přijedete v létě, čeká Vás na udržované zahradě trampolína o průměru 430cm, bazének (solární ohřev, písková filtrace), posezení u ohniště, veliké pískoviště pod ořechem, spousta prolézaček a hraček nejen od firmy Little Tikes.
K dispozici je i automatická pračka, prací prostředky a sušička.
Celý objekt je nekuřácký.


Adresa:Černý Důl č.p.127, , Černý Důl, Královéhradecký kraj
Telefon:+420 777 243 124
Email:info@dumalois.cz
Web:www.dumalois.cz
Poslední aktualizace: 5.3.2013 18:01:43

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.