Rychlé vyhledávání akcí

Star Hotels*** Benecko - Hotel Star

Star Hotels*** Benecko - Hotel Star

Hotel leží v srdci Krkonoš, přímo ve středu lyžařského a turistického střediska Benecko. 

Sportovní a rekreační středisko Benecko se rozkládá na západním svahu hory Žalý v nadmořské výšce 750 - 1000 m n.m.. Benecko je nejvýše položená obec v Krkonoších.
V létě je Benecko ideální výchozí bod jak pro pěší tak i pro cyklo turistiku. Oblíbeným turistickým cílem je vrchol hory Žalý, na kterém stojí historická rozhledna z roku 1892.
V zimě je Benecko ideální střediskem zimních sportů. Naleznete zde sjezdové tratě všech obtížností se 4- sedačkovou lanovku, která začíná 200m od hotelu. Přímo za hotelem je dětský vlek.
V zimě můžete využít půjčovny sportovního vybavení přímo v hotelu.
Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a v apartmánech. Všechny pokoje jsou vybavené vlastním WC a koupelnou, balkonem a TV se satelitem.
Pokud přijedete s dětmi, zdarma vám bude zapůjčena dětská postýlka.
V hotelu dále můžete využít dětskou hernu se stolním tenisem, saunu, whirpool, masáže a kosmetiku.
Hotelová restaurace nabízí stravování typu polopenze a výběr českých i mezinárodních pokrmů z jídelního lístku po celý den.
Děti si kromě čistého horského vzduchu můžou užívat v bazénku a na pískovišti. Své ratolesti uvidíte přímo od stolu z terasy přiléhající k restauraci. Na zahradě je venkovní gril a hřiště pro hru Petanque.

Milý přístup k Vaším dětem, půjčení dětské postýlky, židličky nebo přebalovací podložky zdarma jistě oceníte. Vaše ratolesti zase potěší animační program.

starshotel_benecko_pokoj_ilustrfoto

Hotelový pokoj

starshotel_benecko_bazen_ilsutrfoto

Venkovní bazén

starshotel_benecko_piskoviste_ilustrfoto

Pískoviště na terase 

Věková kategorie: všechny věkové kategorie
Adresa:Štěpanická Lhota 46, 51237, Benecko, Liberecký kraj
Web:www.starbenecko.cz
Pro děti:Dětské židličky | Možnost přebalování | Dětský koutek vnitřní | Dětské hřiště venkovní | Dětská postýlka | Animační program
Poslední aktualizace: 7.3.2013 14:24:53

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.