Rychlé vyhledávání akcí

Star Hotels*** Benecko - Hotel Orion

hotelOrion_zima_ilustrfoto

Hotel Orion*** leží v srdci Krkonoš, přímo ve středu lyžařského a turistického střediska Benecko. 

Sportovní a rekreační středisko Benecko se rozkládá na západním svahu hory Žalý v nadmořské výšce 750-1000m n.m.. Benecko je nejvýše položená obec v Krkonoších.

Hotel Orion*** nabízí ubytování v Krkonoších s celkovou kapacitou 75 lůžek.
Ubytování je možné ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a v apartmánech. Hotelové pokoje jsou prostorné a útulně zařízené.
Všechny pokoje jsou vybavené vlastním WC a koupelnou, balkonem a TV se satelitem.
Pokud přijedete s dětmi, rádi Vám zde zapůjčí dětskou postýlku. Domácí mazlíčci jsou také vítaní, pejsky jistě potěší rozlehlá zahrada v okolí hotelu. 

V hotelu Orion*** dále můžete využít dětskou hernu, stolní tenis, pro milovníky restauračních sportů máme bar s kulečníkem. V hotelu je sauna, vířivka a Relax centrum s širokou nabídkou masáží, kosmetiky, manikúry a pedikúry. Pro skupiny nabízí hotel také využití prostorné klubovny. Klubovnu lze využít na cvičení a nejrůznější hry. Pro hosty je volně přístupná menší posilovna. V partnerském Hotelu Star***, který leží v těsné blízkosti hotelu Orion*** si můžete zapůjčit lyžařské vybavení nebo si domluvit školu lyžování. V hotelu nechybí lyžárna.

U hotelu je víceúčelové hřiště, které je pro hosty k dispozici zdarma.

V hotelové restauraci, která nabízí stravování formou polopenze, je Vám k dispozici bezdrátové připojení WiFi zdarma. Restaurace je nekuřácká.

hotelorion_pokoj_ilustrfoto

Pokoj

hotelorion_herna_ilustrfoto

Herna pro děti

hotelorion_restaurace_ilustrfoto

Restaurace

 

Adresa:51237, Benecko, Liberecký kraj
Telefon:+420 733 188 498
Email:orionbenecko@seznam.cz
Web:www.orionbenecko.cz
Pro děti:Dětský koutek vnitřní | Dětská postýlka
Poslední aktualizace: 6.3.2013 17:35:39

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.