Rychlé vyhledávání akcí

Hotel Bára

hotelbara

Horský hotel Bára s překrásným výhledem se nachází v západních Krkonoších nad nejvýše položenou obcí Benecko, rozkládající se na jižním svahu hory Žalý (1036 m n. mořem).
Specializuje se na pobyty rodin s dětmi, na školy v přírodě a lyžařské výcviky i na konferenční činnost.
Pro rodiny s dětmi je připravena nekuřácká restaurace s krásným dětským koutkem, dětské jídelní židličky, dětská jídla, venkovní hřiště s houpačkami, video s pohádkami, koutek na malování - to vše zpříjemňuje pobyt rodičů s dětmi. Ochotný personál umí navodit rodinnou atmosféru.
Hotel je ideálním místem na zotavenou jak v zimě, tak i v létě. Milovníci běžeckého lyžování uvítají závodní a turistické tratě 7 a 10 km, které vedou bezprostředně kolem hotelu. Jsou udržovány po celou sezonu a končí na Horních Mísečkách, kde se napojují na Krkonošskou lyžařskou cestu. K hotelu patří i vlek pro děti a začátečníky. Zkušení lyžaři,ale i děti a začátečníci mohou také využít množství dalších vleků, které jsou rozmístěny v nedalekém okolí.
V létě je zde možnost výletů jedinečnou přírodou Krkonošského národního parku díky síti dobře značených turistických cest. Pro milovníky cyklistiky přímo od hotelu vedou značené cyklotrasy.

Umístění hotelu je jedinečné. Nabízí klid a pohodu uprostřed přírody a přitom nedaleko od dynamicky se rozvíjejícího turistického centra Benecka (cca 5-10 min. pěší chůze).

Adresa:Benecko 132, , Benecko, Liberecký kraj
Telefon:+420 481 582 630
Email:rezervace@hotelbara.cz
Web:www.hotelbara.cz
Poslední aktualizace: 5.3.2013 18:01:45

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.