Rychlé vyhledávání akcí

Wellness hotel Skalka

hotelSkalka_gymball_ilustrfoto

Hotel Skalka - sportovní a relaxační areál na Benecku - byl vystavěn v roce 2005 a má kapacitu 40 lůžek v 1 - 4 lůžkových pokojích. 

Nachází se na Benecku v Krkonoších ve výšce 800 m.n.m. při jižním úbočí Žalého (1119 m.n.m.), na hranici krkonošského národního parku. Z hotelu a okolí je výhled jak na oblé vrchy nejvyšších partií hor ale i do podkrkonošských oblastí včetně Českého ráje. Hotel Skalka leží v bezprostřední blízkosti letních a zimních sportovních a společenských aktivit, okolí je vhodné jak pro rodiny s dětmi, turisty, tak i pro sportovce se vyššími nároky.

V hotelu najdete kromě restaurace se salonkem a letní terasou též sklípek pro skupinové oslavy, dále sportoviště (aerobic, stolní tenis, ErgoCycling, badbinton, box,) a nové wellness – masáže, whirpool, sauna, parní sauna, kneippův chodník, relaxační místnost.

V hotelu se též nachází rodinný bazén s možností koupání pro členy širšího rodinného okruhu. 

Restaurace hotelu Skalka, jejíž kapacita je 50 osob jako jedna z mála nabízí krásný výhled jak na nejvyšší horské partie Krkonoš, tak i do kraje na podkrkonoší a Český ráj.Výborná česká i evropská kuchyně umocní Váš zážitek. Pro malé děti jsou k dispozici dětské sedačky a podložky. V restauraci je salónek s dětským koutkem s kobercem plným plyšových hraček. Na baru je pro mlsné jazýčky připraven za odměnu košík s bonbóny.

Letní terasy jsou ozdobou hotelu Skalka. Polstrovaná křesílka lákají k odpočinku, večeře při osvětlení v pozdních hodinách dodává nádech romantiky. Část severní terasy je přikryta pergolou, která chrání hosty před nečasem. Pod terasami na zeleném pažitu si pod dozorem rodičů mohou dětičky zaskotačit s gymnastickými balóny.

hotelskalka_pokoj_ilustrfoto

hotelskalka_koutek_ilustrfoto

hotelskalka_bazen_ilustrfoto
 

Adresa:Benecko 166, 51237, Benecko, Liberecký kraj
Telefon:+420 602 293 398
Email:info@skalkabenecko.cz
Web:www.skalkabenecko.cz
Otevírací doba:

 

restaurace: denně 10:00 - 22:00 hodin

Pro děti:Dětské židličky | Dětský koutek vnitřní | Dětské hřiště venkovní | Hračky | Dětská postýlka
Poslední aktualizace: 17.8.2018 20:02:46

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.