Rychlé vyhledávání akcí

Apartmány Šnek Benecko

apartmany_snek_benecko_zvenku

Moderně zařízené apartmány a studia v centru Obce Benecko v Krkonošském národním parku, uprostřed horské louky 800m.n.m. se spoustou atrakcí pro děti i dospělé.

V přízemí domu je dětská herna téměř 100 m2 s propojením na relaxační zahradu, kde se pohoupete, posedíte v pergolách a něco dobrého ugrilujete. Nebo si jen tak lehnete s kávičkou do trávy.

Nejen pro dospěláky je v domě prostorná společenská místnost s kulečníkem a stolním fotbálkem, odkud můžete pozorovat první lyžařské úspěchy vašich ratolestí. Dětská sjezdovka s lyžařskou školou, je totiž těsně vedle domu a je propojena s lyžařským areálem. 

HERNA PRO DĚTI

90 m2 se vstupem na zahradu.

Velká vnitřní herna s velkými okny do zahrady, se skluzavkou do kuliček, houpadly, odrážedly, hračkami všeho druhu včetně velkého plastového hradu – little tikes. Domečky a kuchyňka jsou samozřejmostí. K dispozici jsou knížky, hry, hlavolamy a spousta plyšáků. 

Hernu je možno využít i jako zrcadlový sál pro cvičení.

Rodiče si můžou sednout opodál a s uspokojením u kávičky sledovat, jak si děti hrají.

apartmany_snek_herna_ilustrfoto500

Adresa:Benecko 107, 51237, Benecko, Liberecký kraj
Telefon:+420 608 888 850
Email:pension@snekin.cz
Web:www.snekin.cz
Pro děti:Dětské židličky | Dětský koutek vnitřní | Dětské hřiště venkovní | Hračky | Dětská postýlka
Poslední aktualizace: 17.1.2020 16:50:23

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.