Rychlé vyhledávání akcí

Pension Horské Zátiší

penzionhorskezatisi

Rodinný pension v Krkonoších na Horních Mísečkách s klidnou atmosférou, vhodný zejména pro pobyt rodin s malými dětmi. Nabízí ubytování jak v pokojích se sociálním příslušenstvím, tak i v pokojích s umyvadlem. Pension je přístupný pouze ubytovaným hostům. Ti mají k dispozici:
tělocvičnu, stolní tenis, rotoped, dětský koutek, velký whirpool (5x3m) s možností plavání v protiproudu a s vířivkami, saunu, společenskou místnost s krbem a TV/Sat, šipky, stolní fotbal, bar. V letních měsících možnost posezení u grilu, venkovní bazén, dětské houpačky, pískoviště. Pro cyklisty samostatná uzamykatelná úschovna kol, možnost omytí kola. K pensionu patří rozsáhlý pozemek včetně chovu ovcí.
V celém objektu je přísný zákaz kouření. Pro jeho rodinnou a klidnou atmosféru vhodný pro pobyt rodin s malými dětmi. Pro děti je v penzionu dostatek postýlek, židliček v jídelně, nočníků, vaničku.
Možnost připojení na internet prostřednictvím Wi-Fi.


Adresa:Horní Mísečky, , Vítkovice, Liberecký kraj
Telefon:+420 606 911 708
Email:snebergrova@intersport.cz
Web:www.horskezatisi.cz
Poslední aktualizace: 5.3.2013 18:01:45

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.