Rychlé vyhledávání akcí

Pension Tony

pensiontony

Horský pension Tony leží v krásném horském prostředí klidné části centra Špindlerova Mlýna - nejnavštěvovanějšího střediska Krkonoš. Okna penzionu nabízí výhledy přímo na okolní hory. Má ideální polohu pro dovolenou v kteroukoli roční dobu. V létě se vyplatí vzít s sebou kolo nebo dobré boty. Nedlouhou pěší túrou lze odsud vystoupat například aľ na nejvyšší horu Čech Sněžku nebo k pramenům Labe. Pohodlnějším milovníkům kola mohou ušetřit šlapání do kopců místní lanové dráhy. Nedaleko odsud se nachází známá krkonošská historická města Vrchlabí a Jilemnice. Pension na Vás již od počátku dýchne svou pohodovou rodinnou atmosférou.
Hosté si mohou zapůjčit dětskou postýlku,kočárek. U pensionu je dětské hřiště a pro tento pension je poskytnuta služba veškerého využití a hlídání dětí v (Baby Sitting Káťa) zdarma.
Za pensionem je vyhrazen prostor pro grilování a opékání buřtů. Parkoviště před domem, zajištěné závorou. Zastávka skibusu je 150 m od pensionu.

Adresa:Bedřichov 143, , Špindlerův Mlýn, Královéhradecký kraj
Telefon:+420 499 523 289; +420 608 311 117
Email:pensiontony@tiscali.cz
Web:www.pensiontony.ic.cz
Poslední aktualizace: 5.3.2013 18:01:43

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.