Rychlé vyhledávání akcí

Hotel Erlebachova bouda

erlebachovabouda

Erlebachova bouda je tříhvězdičkový hotel, který najdete v samém středu Krkonoš, nad Špindlerovým Mlýnem. K tomuto hotelu dále patří komplex ubytovacích zařízení: Vila Tereza, Depandance David, Depandance Martin a Josefova bouda. Všechny leží v jeho těsném sousedství.
Celý komplex je celoročně otevřen a přístupný jak autem, tak i pravidelnou autobusovou linkou. Pro hosty je k dispozici velké soukromé parkoviště. Hotelový komplex nabízí kapacitu 200 lůžek ve 2, 3 nebo 4 lůžkových pokojích a apartmánech v několika cenových úrovních.

Hotel díky nadmořské výšce 1150 metrů nemá žádné problémy s nedostatkem sněhové pokrývky. Zimní sporty si tak návštěvníci mohou užívat od brzké zimy až do pozdního jara.
V letním období nabízí zdejší horská příroda nádherné scenérie a návštěvníci mohou vybírat z mnoha turistických tras po Krkonošském národním parku i s dětským kočárkem.

Celý hotel včetně pokojů jsou nekuřácké, pouze v restauraci se smí kouřit mimo dobu podávání jídel.

Pro rodiny s dětmi je samozřejmostí zapůjčení dětské postýlky s vybavením. Zapůjčit zdarma je možné také dětskou vaničku a nočník.
V restauraci jsou zdarma k dispozici jídelní židličky a molitanové sedáky.
Pokud máte velmi malé dítě, tak Vám personál ochotně ohřeje donesenou dětskou stravu v mikrovlné troubě.

Pro zábavu dětí jsou v hotelu např. dřevěné houpací vláčky, tabule s křídami a jiné hračky. Větším dětem je určen stolní fotbal či nevýherní automat s auty a lyžařem. K dispozici je tu také mnoho stolních her, např. člověče, nezlob se, šachy, dáma, hrací kostky, karty na hru prší i na žolíky, pro menší děti pak puzzle. Pokud si doma zapomente pastelky, tak je možné je na recepci zakoupit včetně omalovánek.

Před hotelem jsou pro děti k dispozici dvě houpačky, dřevěný vláček a lezecí věžička se skluzavkou (vše na vlastní nebezpečí).

V letních měsících je možnost zapůjčení jízdních kol a v zimních měsících lyžařské vybavení. Svah na lyžování je hned přes silnici pod chatou, kde je i malý lyžařský vlek. Dá se zde bobovat, pekáčovat, sáňkovat, učit se lyžovat, stavět sněhuláky, nebo pouze dovádět. Sáňky, boby, kočárek atd. můžete nechat v hotelové lyžárně.


Erlebachova bouda

Dvoulůžkový pokoj

Koupelna


Venkovní hřiště

Adresa:Špindlerův Mlýn 109, , Špindlerův Mlýn, Královéhradecký kraj
Telefon:+420 499 523 329; 499 523 422
Email:betlem@spmlyn.cz
Web:www.erlebachovabouda.cz
Poslední aktualizace: 5.3.2013 18:01:38

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.