Rychlé vyhledávání akcí

MAM prostor

mamprostor_ilustrfoto

Prostor pro práci, sebe a dítě.

Místo pro maminky na jakoukoliv činnost i s dítětem, které se zabaví v dětském koutku s profesionální chůvou nebo na některém ze zájmových kroužků. Vy sama můžete nerušeně pracovat ve sdílené kanceláři, vzdělávat se v různých oblastech nebo se  potkávat se zajímavými lidmi.

Dispozice a služby MAM Prostoru jsou koncipovány tak, aby vyhovovaly všem ženám, které se svými dětmi nechtějí čas trávit pouze doma nebo při procházkách v parku, ale touží být aktivní a neustále na sobě pracovat. Mezi hlavní služby, které mohou zájemkyně využít, patří např. krátkodobé hlídání dětí, možnost využití sdílené kanceláře, zasedací místnosti, zájmové kroužky pro děti i matky nebo vzdělávání se v různých oblastech prostřednictvím odborných seminářů. 

MAM Prostor najdete v prostorách bývalé rodinné vily se zahradou. Disponuje také minikavárnou zařízenou v originálním retro stylu 70. let, kde se klientky mohou potkat např. se svojí kamarádkou nebo obchodním partnerem.

Je možné tady uspořádat narozeninovou oslavu.

Přímo u centra bez problémů bezplatně zaparkujete.

Adresa:U Teplárny 3, 15000, Praha 5, Praha
Telefon:+420 727 877 199
Email:info@mamprostor.cz
Web:www.mamprostor.cz
Otevírací doba:

Pondělí – pátek: 9,00 hod. – 18,00 hod.

Pro děti:Dětský koutek vnitřní | Možnost hlídání dětí
Poslední aktualizace: 17.6.2014 18:02:47

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.