Rychlé vyhledávání akcí

Komunitní centrum Prádelna

mcpradelna_logo

KC Prádelna představuje především multifunkční komunikační prostor pro nejširší veřejnost s pestrou nabídkou komunitně kulturních aktivit. Konkrétně zajišťuje a provozuje tyto aktivity spojené s volným časem dětí, mládeže i dospělých - taneční a hudební kroužky, výtvarné dílny a workshopy, audio/video dílny, výstavy v Galerii Prádelna, umělecké workshopy, fotografické semináře, vzdělávací a cestopisné přednášky, stejně jako komorní koncerty, literární večery, činnost Klubu seniorů na Smíchově, filmové projekce, pěvecké soubory, hudební skupiny atd. Nechybí ani sportovní aktivity jako stolní tenis, stolní fotbal, gymnastika pro děti, in-line bruslení apod.
Rodičům s dětmi nabízí možnost zapojit se do dění v rámci "Kavárny pro rodiče s dětmi", kde mají možnost vyzkoušet např. tyto aktivity:
Galerie/Klubovna: výtvarné techniky (práce s různými materiály), učení formou hry
Taneční sál: pohybová průprava, rytmická cvičení, hry a soutěže
Divadelní sál: divadelní představení, hudební hrátky, promítání
Návštěvníci "Kavárny" mohou využít dětský koutek s množstvím hraček, stavebnic a výtvarných potřeb, kreslící tabule, knihovnu, klavír, gymnastické a skákací míče, trampolínky, gymnastické obruče a švihadla, hrací stan a tunel, stolní fotbal. Rodičům je také k dispozici vybavená kuchyn a wifi připojení k internetu.

Adresa:Holečkova 38, 15000, Praha 13, Praha
Telefon:+420 257 213 908
Email:kcpradelna@seznam.cz
Web:www.veselysmichov.cz
Pro děti:Dětský koutek vnitřní | Hračky | Možnost ohřátí kojenecké stravy
Poslední aktualizace: 23.7.2020 20:11:01

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.