Rychlé vyhledávání akcí

Atrium na Žižkově

atrium_zizkov_ilustrfoto

Do Atria můžete přijít za kvalitním uměním či jen tak posedět v zahradě. Najdete zde i fungující kavárnu.

Příspěvková organizace Za Trojku v Atriu na Žižkově  přináší svým návštěvníkům celoročně pestrý a kvalitní kulturní program.  V jedinečné barokní kapli, která má kapacitu až 120 míst, účinkují nejvýznamnější soudobí hudebníci; kromě a koncertních vystoupení zde můžete vidět i např. umělecké filmové premiéry apod. Výstavní síň v měsíčních cyklech poskytuje to nejlepší z mladého výtvarného umění. Princip vernisáží výstav je založen na rovnocenném propojení s koncerty hudby mladých progresivních umělců, která vždy koresponduje se stylem výtvarného pojetí. V Atriu je – pokud to dovolí počasí – aktivní i zahrada. Pro spojení uměleckých projektů s netradiční hudbou je její prostor vhodný, stejně jako pro výtvarné a hudební dílny pro děti.

Prostory Atria si můžete i pronajmout, a to jak pro koncert, tak pro konání konferencí či jiných slavnostních nebo kulturní

Od roku 2016 je Atrium v nabídce obřadních míst Prahy 3 pro konání sňatků. Kaple Atria se tak zařadila mezi nejkrásnější místa vhodná pro učinění jednoho ze závažných životních kroků.

KAVÁRNA

V nabídce je vynikající točené únětické pivo, kvalitní káva, domácí limonády, několik druhů značkových rumů a další fajnové nápoje. Dále dorty, quiche, chlebíčky, Hummus, Baba Ganoush a další čerstvé dobroty.

Můžete si posedět na zahrádce před kaplí, ve vnitřním atriu či ve vnitřním prostoru kavárny a přečíst si např. časopis, zahrát karty či jiné hry, ale hlavně si tu můžete odpočinout!

Adresa:Čajkovského 12, 13000, Praha 3, Praha
Telefon:+420 778 722 693
Email:info@atriumzizkov.cz
Web:www.atriumzizkov.cz
Otevírací doba:

 

galerie: úterý – sobota od 15:00 do 20:00 a v průběhu koncertů

kavárna: úterý – sobota 15:00 – 22:00. V době programu ATRIA je otevřeno do 24:00 hodin.

Poslední aktualizace: 15.11.2018 13:05:20

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.