Rychlé vyhledávání akcí

Cukrárna Pod věží

cukrarnapodvezi_ilsutrfoto

Cukrárna Pod věží vznikla v roce 2013 jako rodinný podnik se záměrem vyrábět a nabízet dorty, zákusky a čokoládové výrobky podle poctivých receptur.

V prostoru cukrárny je nově vybavená vlastní výrobna, kde se pečou denně čerstvé zákusky a dorty včetně bezlepkových. Cukrárna je rozdělena na příjemnou nekuřáckou kavárnu s připojením Wi-Fi, salónek a dětský koutek. Nabízí výběr čerstvých čajů, domácích limonád, českých i zahraničních vín, alkoholických nápojů a koktejlů, dále kromě klasické nabídky tradičních nealkoholických nápojů také výborné ovocné mošty z ekofarmy Roubenka a italskou kávu Trombetta. 

Cukrárna organizuje dětské oslavy na míru, přímo u dětského koutku. Zajistí vše od dortu, výzdoby, občerstvení až po zábavu. Pro děti je možné připravit cukrářské tvoření, tedy korpusy minidortíků nebo košíčky z křehkého těsta, krémy, sypání, potahovací hmotu, profesionální raznice na marcipán, vykrajovátka, a pak nechat prostor jejich fantazii.

Adresa:Ondříčkova 15, 13000, Praha 3, Praha
Telefon:+420 222 987 730
Email:info@cukrarnapodvezi.cz
Web:www.cukrarnapodvezi.cz
Otevírací doba:

neděle - čtvrtek 9:00 - 20:00

pátek - sobota 9:00 - 22:00

Pro děti:Dětský koutek vnitřní
Poslední aktualizace: 11.9.2014 14:23:36

undefined zone730

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.