Rychlé vyhledávání akcí

Peklo Čertovina

Peklo_Certovina_ilustrfoto

Peklo Čertovina je projekt víceúčelového zábavního centra, kde si mohou návštěvníci na vlastní kůži zkusit, jak život v pekle vypadá.

Třípatrová budova má tvar obrácené lodi a pod ní se rozkládá pekelná říše do hloubky 12 metrů. Pohádková verze datuje vznik čertovinského pekla do roku 666. Při cestě z Ameriky do Austrálie ďábelská posádka ztroskotala nedaleko Hlinska. Místo mučírny má peklo mírnější trapírnu s trapidly, jako je zadkoplesk, uchotah, fackovač nebo lechtadlo chodidel. Připravuje se čertí škola, sedm jeskyní pro hříšníky, chybět nebude ani obří kotel. Přímou cestu do pekla mohou ti odvážnější sjet po skluzavce.

V rámci zábavního programu „Vrátný čert Vytřas provází“ návštěvníci okusí, jak život v Pekle vypadá. Setkají se tu s čertí učitelkou Hubertou, která učí malé čerty pekelným způsobům a všemu, co správný čert musí znát. Naproti tomu čert Krucián představí čertí trapírnu, kde se na pekelných trapidlech, jakými jsou lechtadlo či fackovač, každý hříšník naučí těm správným mravům. Čertů je v pekle požehnaně, ale pekelný kníže je jen jeden. V trůnním sále se můžou návštěvníci setkat se samotným Luciferem, který je převáží na váze hříchů a jejich jména si pečlivě zapíše do knihy hříchů. A jako na povrchu zemském, tak i v pekle se najde poctivá kuchyně, kde čertí kuchařka připravuje ty nejpekelnější laskominy. Na chuť si přijde každý hříšník – budou libo netopýří křidýlka nebo spíš plněná žabí bříška? Z kuchyně vede jen pár schůdků do čertího šenku, kde čepuje čertopivo ta nekrásnější rohatice z celého pekla. Poslední částí programu je prohlídka komůrek 7 smrtelných hříchů. Zde se každý návštěvník může přesvědčit, kde skončí hříšníci, kteří se jmenovaným hříchům na lidském světě nevyhnuli.

Délka programu je 45 minut.

Věková kategorie: do 14 let
Adresa:Medkovy kopce 35, 53901, Hlinsko, Pardubický kraj
Telefon:+420 468 005 005
Email:info@peklocertovina.cz
Web:http://www.peklocertovina.cz/
Otevírací doba:

po:10:00 až 18:00

čt:10:00 až 18:00

pá-so:10:00 až 21:00

ne:10:00 až 18:00

Poslední aktualizace: 19.2.2016 10:55:44

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.