Rychlé vyhledávání akcí

Lesní zážitkový park

Dolni Morava_Lesni zazitkovy park_ilustrfoto

Unikátní zážitkový park uprostřed lesa, ve kterém si děti užijí jak kouzelné lesní domečky v korunách stromů, tak malé i velké houpačky, lanové žebříky a mosty nebo závěsné chodníky. 

Čtyři pohádkové domečky umístěné na stromech, v různých výškách, nabízí zábavu pro děti všech věkových kategorií. "Herna"  slouží dětem už od 3 let věku k zábavě a experimentům s interaktivními hrami a nástroji. "Chýše" pak nabízí malým kutilům a řemeslníkům pracovní stůl s nářadím a kuchařům kuchyňku s nádobím. 

Starší nebojácné děti se můžou vydat do "Úkrytu v divočině" , který jim představí pravidla pro přežití v přírodě a detaily o putování dobrodruhů v neprobádaných končinách celého světa. Do nejvyššího domečku mohou vydat pouze ti nejodvážnější...vede tam totiž lanový most nebo šplhací tunel. Stojí to ale stát za to - z vrcholu totiž vede obří tobogán!

Všechny domečky propojuje zabudovaný telefon. Malí kutilové a dobrodruhové si mohou vyměňovat rady a zkušenosti v přímém přenosu. Po zemi a vzduchem vedou spojovací závěsné chodníky, pařezové cesty nebo systém létajících liján. Malí tarzani a akrobaté si tak také přijdou na své. K odpočinku po celém dni plném her a zážitků poslouží závěsné sítě a malé i velké houpačky. 

Mapa areálu:
 

lesni_zážitkový_park_dolnimorava_mapa

Adresa:Dolní Morava 46, 56169, Dolní Morava, Pardubický kraj
Email:resort@dolnimorava.cz
Web:www.dolnimorava.cz
Otevírací doba:

Letní sezóna

Vstupné/Cena:

Mamutíkův vodní park & dětský FUN Park & Lesní zážitkový park, vstupné platí pro všechny areály, je možné se vracet:

Denní vstup dítě 250 Kč dítě do 15 let 
Denní vstup dospělý 250 Kč od 15 let výše
Dospělý jako doprovod dítěte zdarma max. 2 dospělí na 1 dítě
Rodinné vstupné 450 Kč max. 2 dospělí a 3 děti do 15 let
Skupinové vstupné 90 Kč 15 a více osob
Slevněné vstupné od 16:00 hodin 150 Kč dospělí jako doprovod zdarma jako u denního vstupu

Poslední aktualizace: 17.7.2015 9:35:06

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.