Rychlé vyhledávání akcí

Pohádka Hluboké

pohadkahluboke

Pohádka nabízí romantické ubytování pro 15 osob v sedmi pokojích (+ 5 osob na přistýlkách). Jsou zde dva velké, stylově zařízené obývací pokoje, dvě vybavené kuchyně a komfortní sociální zařízení. (3 koupelny a 4 samostatné toalety. Hosty lze ubytovat tak, aby mohli být všichni pospolu nebo rozdělit objekt na 3 samostatné jednotky s vlastním vchodem. Ubytovat se můžete v těchto komnatách: Červená Karkulka, Sněhurka, Sněhové Království, Šípková Růženka, U princezny na hrášku, Křišťálová komnata.

Součástí Pohádky je i stylově zařízená hospůdka s kachlovými kamny, dřevěným masivním výčepem, piánem a pohádkovou výzdobou. V letních prázdninách do hospůdky často zavítají cyklisté a houbaři, o víkendech nabízí hospůdka občerstvení i pro neubytované hosty. Často slouží jako společenská místnost pro uzavřenou společnost.
U venkovního posezení s udírnou a grilem je dětský ráj s houpačkami, lanové prolézačky, skluzavkou a visutým provazovým mostem.

Adresa:Hluboké 13, , Hluboké, Vysočina kraj
Telefon:+420 566 573 189
Email:jitka.blaurock@volny.cz
Web:www.pohadka.webz.cz
Poslední aktualizace: 5.3.2013 18:01:44

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.