Rychlé vyhledávání akcí

Hotel Bystré***

hotelbystre_ilustrfoto

Skupina historických propojených budov hotelu prošla v nedávných letech rozsáhlou rekonstrukcí a v současné době Vám nabízí příjemné a komfortní ubytování. Budova hotelu, která je kulturní památkou, má příjemnou polohu v klidové zóně malebného městečka Bystré, nedaleko historického města Polička. Naproti hotelu je parčík se vzrostlými kaštany, malé náměstíčko a kostel s farou.

V 19ti prostorných a pohodlných pokojích s vlastním sociálním zázemím nabízí hotel možnost ubytování pro rodiny s dětmi, bezbariérové pokoje pro seniory, pohodlné ubytování pro skupiny, ale i všechny ostatní, kteří se rozhodli strávit svoji dovolenou nebo její část v krásné přírodě Vysočiny. Ubytování v Hotelu Bystré*** splňuje požadavky na pohodlí, komfort a přátelské prostředí, a to vše navíc za nízké ceny. Standardním vybavením hotelových pokojů jsou kromě vlastního WC a sprchy, také LCD televizor a wifi připojení.

Hotel je nekuřácký a je proto ideální pro relaxaci a navrácení Vašeho těla i ducha do klidu a pohody. K tomu jsou v hotelu připravené služby wellness – bazén s mořskou vodou, masáže, kosmetické služby, posilovna aj. Také blízké okolí hotelu nabízí široké spektrum letních a zimních aktivit, kulturních akcí, aktivit pro děti, výletů apod., z nichž si můžete vybírat dle vlastních preferencí.

Pro děti jsou v jídelním lístku připraveny dětská jídla. Všechna jídla jsou připravovaná tak, aby chutnala Vašim dětem, tedy vždy z čerstvých, nejlépe regionálních surovin, bez chemických náhražek a glutamátů. Hotelové snídaně jsou realizovány formou švédských stolů a v nabídce nikdy nechybí pokrmy vhodné pro děti – džus, mléko, jogurty, cereálie, ovoce atd.

V restauraci jsou pro děti krmící židličky, dětské příbory i prostírání a pro malé neposedy dětský koutek.

V 1. a 2. patře hotelu je umístěna mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice a jídlo pro Vaše děti si můžete uskladnit v lednicích, které jsou také v každém patře.

Prostorný sál je ideální pro hry dětí i k relaxaci maminek. Sál je bezbečný pro děti a vybavený pro dětské hry, vzdušný a jistě jej oceníte i pro odpočinek celé rodiny. Sestavení stolů lze přizpůsobit výtvarné i pracovní činnosti.

Bazén v Hotel Bystré nabízí ojedinělou možnost plavat v „mořské vodě“. Voda není chlorována chemicky, ale je do ní přídávana mořská sůl, pomocí elektrolýzy vzniká kyselina chlorná, která vodu desinfikuje. Navíc je voda upravována pomocí UV lamp, které ještě dodatečně zbavují vodu vázaného chloru a ničí veškeré nežádoucí bakterie.

Pro komfort rodičů je v šatnách přebalovací pult, a odkládací postýlka. Samozřejmostí je fén.

V létě je dětem venku k dispozici v prostorách zahradní restaurace pískoviště, skluzavka s domečkem či spousta různých houpadel. Také velká trampolína a bazén s průměrem 5 m tak poskytne přímo v hotelu  bezpečný prostor pro hry.

hotelbystre_skluzavka_ilustrfoto

hotelbystre_bazen_ilustrfoto

Adresa:Na Podkově 84, 56992, Bystré, Pardubický kraj
Telefon:+420 605 539 700
Email:info@hotel-bystre.cz
Web:www.hotel-bystre.cz
Otevírací doba:

RECEPCE je pro hosty otevřena denně od 7:00 -20:00 hodin

Orientační cena (noc pro 4-člennou rodinu):2120,-
Pro děti:Dětské menu | Dětské židličky | Možnost přebalování | Dětský koutek vnitřní | Dětské hřiště venkovní | Dětská postýlka | Možnost ohřátí kojenecké stravy
Poslední aktualizace: 17.3.2015 11:33:32

undefined zone730

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.