Rychlé vyhledávání akcí

Farma Menšík

farmamensik_ilustrfoto

Rodinná farma Menšík leží v krásném prostředí Beskyd na úpatí hory Ondřejník. Její hlavní činností je chov krav a produkce bio mléka. Od roku 2011 nabízí také ubytování v novém, prostorném, plně zařízeném apartmánu. Hosté mají možnost nahlédnout do života farmy a zároveň ji využít jako základnu pro poznávání beskydského regionu.
Pro děti je k dispozici zahrada a venkovní hřiště s pískovištěm včetně hraček na pískoviště, šlapací traktůrek, trampolína, hračky pro menší děti, stolní a karetní hry. Děti mohou navštívit stáje s krávami, prasátky a kočičkami a prohlédnout si zemědělské stroje, případně se i projet na traktoru.
Využít je možné dětskou jídelní židličku, nočník, stupínek k umyvadlu. Možnost zapůjčit si zdarma dětskou postýlku. Vypůjčit si tu můžete i dětskou cyklosedačku, míče, sadu na badminton. Farma umí zprostředkovat vyjížďky na koních na blízké koňské farmě.

Adresa:Kunčice pod Ondřejníkem 10, , Kunčice pod Ondřejníkem, Moravskoslezský kraj
Telefon:+420 736 180 388
Email:info@farma-mensik.cz
Web:www.farma-mensik.cz
Poslední aktualizace: 5.3.2013 18:01:38

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.