Rychlé vyhledávání akcí

Zámeček Doubí - Vánoční dům

vanocni_dum_ilustrfoto

Milujete tu příjemnou, ničím nenahraditelnou předvánoční atmosféru, vůni cukroví, svařeného vína, purpury a vonných františků, krásu třpytivých ozdob, těšení se na příchod Ježíška a radost z dárků? Zavítejte do Vánočního domu a užijte si vánoční atmosféru kdykoliv chcete.

Vánoční dům se nachází v karlovarském zámečku Doubí, který se tyčí nad řekou Ohří. Pod vedením nadšené milovnice Vánoc, která si zde splnila svůj sen, tu vznikla unikátní vánoční výstava. Vánoční dům je otevřen celoročně a umožňuje tak všem návštěvníkům zavzpomínat si na vánoční období a užít si sváteční atmosféru, kdykoliv se jim zachce. V zimním období je pak návštěva Vánočního domu ideálním místem k odpočinku, útěku od vánočního šílenství a všude panujícího stresu.

Po průchodu vstupní branou na nádvoří zámku vás uvítá betlém a vy se najednou ocitáte v jiném, krásně vánočním světě. I když je třeba zrovna léto, uvnitř zámku to voní cukrovím a vše je nádherně vánočně vyzdobeno. Čeká tu na vás osm metrů vysoký vánoční strom ozdobený 6480 světýlky, které rozzáří pohled každého návštěvníka, ručně malované ozdoby, nádherné dekorace, usměvaví sněhuláci, něžní andílci, blikotavá světýlka a hořící svíčky. Vůně cukroví a typicky vánočního koření se tu mísí s vůní purpury a z reproduktorů se line pomalá, klidná vánoční hudba. A právě hudba se zde stává jedním z klíčových prvků, jak návštěvníkům ještě více zpříjemnit nádhernou atmosféru, a proto Vánoční dům připravuje své vlastní vánoční CD, které si zde budete moci zakoupit.

Expozice ve Vánočním domě v Karlových Varech je prodejní, takže nejen, že zde můžete nasát nádhernou vánoční atmosféru a zavzpomínat na dětství, ale navíc si můžete udělat radost koupí některé z dekorací, nebo pořídit originální dárek pro vaše blízké. Zároveň zde také naleznete inspiraci pro výrobu vaší vlastní vánoční výzdoby. Nechte se inspirovat v jednotlivých barevných částech Vánočního domu, které jsou laděny do oblíbených vánočních barev. Pokud si nejste jisti vhodnou barevnou dekorací do vašeho domu nebo bytu, obraťte se na provozovatelku Vánočního domu, která vám velmi ráda poradí.

Děti si pak přijdou na své ve speciální vánoční vesničce s vláčky Merkur Toys.

 

Andělská kavárna

Dopřejte úžasný vánočně laděný zážitek i vašim chuťovým buňkám. Přijďte si odpočinout, popovídat a hlavně pochutnat do romantického interiéru Andělské kavárny, která nabízí nejrůznější druhy výborného vánočního cukroví, vánočku, která se rozplyne na jazyku, štolu, jejíž chuť jen tak nezapomenete, jablečný štrúdl, kdy vám rozhodně nebude stačit jeden kousek a mnoho dalších pamlsků, které poškádlí vaše chuťové buňky. Na zahřátí vám tu pak rádi uvaří voňavý čaj se skořicí a medem, děti určitě ocení teplé kakao či horkou čokoládu, pro dospělé pak nabízí svařené víno nebo kvalitní medovinu. A samozřejmě nezapomíná ani na milovníky kávy.

andelska_kavarna_vanocnidum_ilustrfoto

Věková kategorie: Věková kategorie neuvedena
Adresa:Studentská 4, 36001, Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Telefon:+420 353 220 091
Email:info@vanocnidum.cz
Web:www.vanocnidum.cz
Otevírací doba:

Vánoční dům je otevřen každý den
Kavárna je otevřena v listopadu a prosinci od 10:00 do 19:30.
Výstava je otevřena celý rok nezávisle na kavárně.

Vstupné/Cena:

děti do 3 let - zdarma
děti od 3 do 15 let - 60 Kč
důchodci - 60 Kč
ZTP - 60 Kč
dospělí - 120 Kč
rodina - 320 Kč (2+2)
rodina - 370 Kč (2+3)

Pro děti:Dětský koutek vnitřní
Poslední aktualizace: 15.3.2020 10:17:46

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.