Rychlé vyhledávání akcí

Svatošky dětský ráj

Svatošky dětský ráj

Areál Svatošky dětský ráj je přírodní rodinný areál v údolí řeky Ohře v bezprostřední blízkosti Svatošských skal na místě opředeném dávnými mýty, pro něž si místo oblíbil i věhlasný básník J. W. Goethe.

Areál nabízí  návštěvníkům, ale především dětem pobyt v čisté překrásné přírodě v těsné blízkosti národní přírodní památky Svatošské skály. Areál je řešen v duchu „souladu s přírodou“. Naleznete zde celodenní relax bez moderní techniky. Všechny atrakce jsou koncipovány tak, aby uspokojili návštěvníky bez ohledu na věk a fyzickou zdatnost.

V našem areálu je možno, jako na jediném místě mezi Loktem a Karlovými Vary legálně rozdělat oheň na vyhrazeném ohništi a cokoli si opéct, včetně donesených potravin. V našem lesoparku si můžete udělat piknik v trávě a jen tak odpočívat. Děti se jistě vybouří na obří vzduchové trampolíně - největší v Karlovarském kraji, nebo si zajezdí na indiánských koních. Doufáme, že děti pobaví naše zvířátka v minizoo a všichni si jistě rádi posedí u krbu ve stylovém občerstvení U indiána, nebo na terase s výhledem na řeku Ohři a Výří skály, které nazýváme Hřebenem velkého výhledu. Maminky ocení překrásné dětské hřiště na dohled z terasy občerstvení, kde si mohou vychutnat vynikající kávu.

V areálu je možno se ubytovat ve stylových domcích, nebo srubech.

Vyjímečnost našeho areálu spočívá v tom, že zde chováme indiánské koně plemene Appaloosa, na kterých se mohou děti i dospělí svézt. I nejmenší děti povozíme na shetlandském poníkovi Lojzovi. Pro odvážné pořádáme kurzy westernového, ale i anglického stylu jízdy.

Pro děti připravujeme naučnou stezku, kterou je provede koník Sváťa, maskot našeho areálu. Děti mohou navštěvovat zájmový kroužek se zaměřením na chov koní. Náš areál poskytuje ideální podmínky pro ustájení Vašich koní s tréninkem na jízdárně o rozměrech 25 m x 45 m s pískovým povrchem.

Adresa:35733, Loket, Karlovarský kraj
Web:www.svatosskeskaly.cz
Poslední aktualizace: 7.5.2020 9:45:02

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.