Rychlé vyhledávání akcí

Chefparade

Chefparade

Škola vaření.

Interiér studií Chefparade je uzpůsobený konceptu školy vaření a je víc než jenom místo, kde se dá najíst a promluvit si.
Teplé barvy, moderní linie, inspirující kuchařské knihy, tematické moderní obrazy a velké množství koření – to všechno uspořádané tak, aby co nejvíce stimulovalo vaše smysly a vytvořilo nezapomenutelný zážitek. Sporáky jsou mobilní, stoly a stoličky rozkládací, nechybí veškeré potřebné kuchyňské vybavení. Škola má i minibar a malý obchůdek.
V Chefparade i Chefparade + je k dispozici také oddělená školící místnost s veškerým vybavením (dataprojektor, flipcharty) pro školení a prezentaci. Kapacita pro školení ve studiu Chefparade je maximálně 25 osob, ve studiu Chefparade + maximálně 40 osob.

V Chefparade můžete také uspořádat dětskou narozeninovou oslavu:

Vaše ratolesti přivítá zkušený šéfkuchař v příjemném prostředí Chefparade studia. Po představení a instrukcích o bezpečnosti při vaření se šéfkuchař pustí s dětmi do práce. Nejprve s dětmi uvaří 2 jídla dle připraveného receptu a ingrediencí. Poté připraví narozeninový dort a dozdobí ho podle vlastní fantazie.
Pokud čas dovolí, zahrají si děti i hry: Poznávání chutí, Popelka, Krmení Nutellou naslepo, Malování na tvář nebo Kulinářský kvíz. V případě dětí mladších 7 let je nutná výpomoc 1-2 rodičů, u starších dětí není třeba, šéfkuchař si s dětmi poradí. Pro rodiče bude připraveno občerstvení a mohou přihlížet anebo děti přenechat odbornému dozoru a udělat si klidné odpoledne. Mezi bestsellery dětských oslav patří: mini párky v listovém těstě, šneci z listového těsta, domácí těstoviny s kuřecím masem a rajčatovou omáčkou, kuřecí burritos, palačinky s Nutellou, mléčný ovocný milkshake.
Standardní délka dětské párty s vařením je 2,5 hodiny.

 

 

Adresa:Husitská 56, 13000, Praha 3, Praha
Web:www.chefparade.cz
Vstupné/Cena:

Cena narozeninové oslavy se odvíjí od počtu dětí a jejich věku.

Poslední aktualizace: 14.11.2013 15:51:46

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.