Rychlé vyhledávání akcí

A centrum

acentrum_tehotna_ilustrfoto

A centrum je tu pro mámy, táty, děti a celé rodiny. Vytváří láskyplný a bezpečný prostor pro osobnostní rozvoj členů celé rodiny. Klade důraz na zvyšování společenského uznání role ženy – matky. Ale také ví, že mateřství a rodičovství by se neobešlo bez mužů. Neprosazuje stejnost žen a mužů. Snaží se ukázat, že muži a ženy jsou naopak velmi různí. A že je nejvyšší čas naučit se vážit si a těžit z našich odlišností a se vzájemným pochopením a láskou spolupracovat. Vzděláváním rodin působí na zlepšení vztahu celé společnosti k dětem – prostor, tolerance, úcta a respekt, jako záruka zdravé rodiny a prevence celospolečenských problémů. Zprostředkovává ucelené a objektivní informace o těhotenství, porodu, mateřství a rodičovství, s důrazem na pozitivně formující přínos jejich přirozeného průběhu pro matku a dítě, otce a celou společnost. A centrum Vás může provázet celým počátkem rodičovství. Od početí, přes těhotenství měsíc po měsíci, porod, první úsměv, plenkování, prdíky, pasení koníků, přetáčení, plazení, lezení, chůzi, kojení, krmení... V A centru získáte spoustu informací, které mateřství ulehčí a pomůže vám si to celé pěkně užít.

V A centru se pořádají pravidelné i jednorázové semináře, workshopy a přednášky na téma ženství, těhotenství, mateřství, rodičovství, péče a výchovy dětí, partnerství, rozvoj ženské či mužské osobnosti. 

Adresa:Vítkova 10, 18000, Praha 8, Praha
Telefon:+420 224 811 190
Email:info@acentrum.eu
Web:www.acentrum.eu
Otevírací doba:

Recepce je otevřena 9:00 - 18:00 hodin.

Poslední aktualizace: 14.11.2013 16:29:30

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.