Rychlé vyhledávání akcí

Komunitní a mateřské centrum Kampa

kckampa2_ilustrfoto

Komunitní a mateřské centrum Kampa nabízí rodičům a především jejich dětem výjimečný prostor v centru Prahy, kde si můžou hrát, odpočinout, poznat nové přátele. 

Děti zde naleznou velkou slunnou hernu plně vybavenou pestrými hračkami, výtvarnými potřebami a třeba i houpacím koníkem. Maminky s nejmenšími mají k dispozici dětskou postýlku, přebalovací pult, prostorný gauč, kde mohou miminko v pohodlí nakojit. K prostorám KC Kampa patří i zahrádka, kde mohou maminky nechat své děti spinkat v kočárcích na čerstvém vzduchu a mít je stále na očích. Malé děti zas mají možnost být za hezkého počasí venku, kde jsou v naprostém bezpečí.
Rodiče malých dětí ocení velkou škálu rozličných kroužků (pohybové, výtvarné, hudební, dramatické), kdy tety lektorky děti zabaví, naučí je něco nového a rodiče třeba inspirují, jak posílit pouto mezi rodičem a dítětem a jak děti úměrně věku rozvíjet. Během pobytu si můžete dát kávu nebo čaj, využít malé kuchyňky pro ohřátí stravy pro Vaše dítě. Kromě pravidelného programu pořádá KC Kampa dětská divadélka, workshopy pro rodiče s dětmi, doprovodné dětské programy k happeningům a festivalům probíhajícím v parku Kampa.
KC Kampa je oblíbené místo setkávání nejen malostranských rodičů s dětmi, ale všech, kteří si udělají výlet do centra Prahy a chtějí strávit čas v příjemném a milém prostředí. Dospělým návštěvníkům jsou určeny večerní kurzy (cvičení, hudba, kultura, vzdělávání).

Adresa:U Sovových mlýnů 3, 11000, Praha 1, Praha
Telefon:+420 776 313 374
Email:info@kckampa.eu
Web:www.kckampa.eu
Otevírací doba:

herna: po-čt 9:30 - 18:00; pá 9:30 - 12:00

Vstupné/Cena:

herna: 40,- Kč / 2 hodiny / rodič + dítě (sourozenec/ci zdarma) 

Poslední aktualizace: 7.5.2013 11:07:38

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.