Rychlé vyhledávání akcí

Wellness hotel Diana Velké Losiny

hoteldiana

Wellness hotel Diana je umístěn v malebném podhůří Jeseníků, v nadmořské výšce 550 metrů nad mořem. Wellness hotel Diana stojí na okraji kouzelného lesa, na svazích Lázeňského vrchu západně od Velkých Losin uprostřed překrásné zeleně.
Hotel nabízí komfortní a příjemné ubytování v pokojích i apartmánech. Restaurace je k dispozici po celý den a nabízí domácí i zahraniční kuchyni, gurmánské akce a různé speciality. Součástí hotelového wellness centra je vnitřní vyhřívaný bazén s chrličem, finská sauna, whirpool, masážní vana, squash, solárium a fitness. V rámci wellness služeb hotel nabízí masáže klasické, regenerační a shiatsu, skupinová cvičení v bazénu, přísadové koupele.
K dispozici jsou i dva tenisové kurty.
Pro děti je připraven dětský koutek i venkovní dětské hřiště.
Hotel pořádá speciální wellness pobyt "Dovolená s dětmi!", který zahrnuje volný vstup do bazénu, whirlpoolu, fitness centra, do hotelového dětského koutku, na dětské minihřiště a do dětského minikina, wellness balíček pro rodiče, rodinný vstup do termálního koupaliště Velké Losiny, okružní jízdu lázeňským expresem i 10 jízd na minikárách.Adresa:Žárovská 618, , Velké Losiny, Olomoucký kraj
Telefon:+420 583 248 050, +420 583 211 844
Email:recepce@diana-losiny.cz
Web:www.diana-losiny.cz
Poslední aktualizace: 5.3.2013 18:01:42

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.