Rychlé vyhledávání akcí

Rodinné centrum Vikýrek

vikyrek-logo-rodinne_centrum

RC Vikýrek, z. s. je nezisková organizace, která byla založena v roce 2005, jejímž posláním je prostřednictvím přátelského setkávání nabízet veřejnosti kulturní, společenské a sportovní akce pro rodiny s dětmi.

V roce 2008 vzniklo pod záštitou občanského sdružení Přátelé KOPRETIN Mateřské centrum Vikýrek, které se v roce 2011 transformovalo na Rodinné centrum Vikýrek. 

Rodinné centrum Vikýrek se stalo prostorem pro setkávání rodičů a dětí nejen celého regionu Údolí Desné. Nabízí prostor všem, kteří chtějí poznat samy sebe a souvislosti života. Ženám, které si váží svého ženství a které chtějí vědomě prožít těhotenství a přirozeně porodit. Rodičům, kteří touží po dětech, i těm, co děti již mají. Rodičům, kteří věří v přirozené rodičovství, a tomu, že děti jsou základem budoucnosti světa. Děti zde mají možnost poznávat své vrstevníky, hrát si, zpívat a objevovat svět.

Jsme tady pro ty, kteří se touží setkávat a najít spřízněné duše. Přijít může každý, kdo má chuť, kdo nechce být doma sám, kdo chce poznat nové přátele, chce se něco naučit a prožít pěkné chvíle.

Vikýřek pořádá pravidelný program pro děti, akce a kurzy pro dospělé, akce pro veřejnost, nabízí psychologickou poradnu, organizuje tábory, půjčuje knihy i pomůcky pro miminka.

Adresa:Sportovní 273, 78813, Vikýřovice, Olomoucký kraj
Telefon:+420 777 492 084
Email:info@vikyrek.cz
Web:www.vikyrek.cz
Otevírací doba:

 

Otevřeno dle aktuálního rozvrhu.

Volná herna: pondělí 15:00 - 17:00, lektorka Marcela Lašáková, je třeba rezervace

Vstupné/Cena:

 

Vstupné do volné herny: 40,- Kč

Pro děti:Možnost přebalování | Nočník | Dětský koutek vnitřní | Hračky | Možnost ohřátí kojenecké stravy
Poslední aktualizace: 14.11.2019 14:42:27

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.