Rychlé vyhledávání akcí

Hotel Leopold

hotel_leopold_ilustrfoto

Historie Hotelu Leopold se píše již od roku 1939. Díky osobnímu přístupu tehdejšího majitele Antonína Leopolda a jeho rodiny se hotel brzy stal vyhlášeným a vyhledávaným místem pro klidnou dovolenou a načerpání nových sil pro řadu významných osobností z oblastí kultury, obchodu i politiky. To dokládá i dochovaná návštěvní kniha z let 1939–1948. Račín je v historických pramenech popisován jako známé, dlouho navštěvované romantické letovisko, přičemž hotel nabízel pěkné slunné pokoje, a restaurace pak jídla chutná a výživná, neboť majitel měl vlastní větší hospodářství.

Račín je kouzelné zákoutí v srdci Českomoravské vysočiny, obklopené krásnými zdravými lesy, nabízející dokonalé prostředí pro rodinné pobyty a dovolené. Klid, čerstvý vzduch a krásná romantická příroda – to jsou důvody, proč lidé říkají, že toto místo má v sobě určité neopakovatelné kouzlo, které je sem přitahuje.

Svým zaměřením a vybavením poskytuje Hotel Leopold ideální podmínky pro víkendové pobyty i delší dovolenou pro rodiny s dětmi, a to jak v létě, tak v zimě. Speciální animační programy a služby hotelu zajistí rodičům potřebný klid a pohodu a vašim dětem zábavu na celý den.

V průběhu roku 2014 byl u hotelu vybudován vlastní minipivovar, ve kterém se vaří nepasterizovaná a nefitrovaná piva Richard. Hotel pro vás zajistí prohlídku minipivovaru včetně řízené degustace piv vedenou přímo sládkem. 

hotel_leopold_pokoj_ilustrfoto

Pro děti:

MULTIFUNKČNÍ DĚTSKÝ KOUTEK

Po celý den je proto pro vaše děti připraven velký dětský koutek (80 m2), kde si najdou zábavu kluci i holky každého věku. Dětský koutek sousedí s restaurací, takže vy si můžete v klidu užívat, a přitom mít své děti pod kontrolou. Dětský koutek nabízí kromě množství hraček také stolní fotbal, stůl na stolní tenis a projekční plátno, na kterém celý den běží pohádky pro děti. 

hotel_leopold_koutek_ilustrfoto

VENKOVNÍ DĚTSKÉ HŘIŠTĚ

V případě, že si budete chtít posedět na hotelové zahrádce, i tam bude o vaše děti postaráno. Prolézačky, houpačky, nafukovací hrad, pískoviště, dětský domeček a další atrakce jsou přichystány, aby vašim dětem skýtaly bezpečnou zábavu po celou dobu, kdy si budete vychutnávat romantický pohled na rybník Jordán a krásnou okolní krajinu.

hotel_leopold_hriste_ilustrfoto 

ANIMAČNÍ PROGRAMY

Velkou oblibu si získaly víkendové animační programy, ideální pro děti ve věku od 3 let (mladší děti po dohodě s rodiči). Program začíná již v pátek odpoledne a končí v neděli po obědě. Po celou tuto dobu se o vaše ratolesti budou starat profesionální animátorky. Děti se mohou zúčastnit např. školy vaření, kreslení masek, hledání pokladu, výroby různých předmětů z papíru, modelíny, kostek apod. a celé řady různých soutěží.

V roce 2016 se budou animační programy konat v těchto termínech: 4.-6.března, 25.-27.března, 15.-17.dubna, 6.-8.května, 10.-12.června, 28.-30.října, 18.-20.listopadu, 2.-4.prosince.  

O víkendech hotel poskytuje ještě jednu zvláštní službu. Pokud i vaše děti vstávají dříve než vy, a vy si přesto chcete ještě pospat, pak neváhejte a využijte služby „Ráno bez dětí“. Večer nahlásíte, v kolik hodin je možné vaše děti ráno vyzvednout, a bude o ně postaráno, a to včetně snídaně a ranního programu. Vy si zatím můžete v klidu vychutnat sílu ranního spánku ve zdejších útulných postelích.

 

Adresa:Račín čp.10, 59211, Račín, Vysočina kraj
Telefon:+420 724 461 330
Email:info@racin.cz
Web:www.racin.cz
Vstupné/Cena:

od 1290,- Kč/dvoulůžkový pokoj/noc

Orientační cena (noc pro 4-člennou rodinu):2090,-
Pro děti:Dětské menu | Dětské židličky | Bezbariérový přístup | Dětský koutek vnitřní | Dětské hřiště venkovní | Hračky | Dětská postýlka | Animační program | Možnost hlídání dětí
Poslední aktualizace: 29.7.2016 10:08:51

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.