Rychlé vyhledávání akcí

Hotel Jef

hoteljef_ilustrfoto

Hotel se nachází uprostřed nádherné krajinné oblasti Národního parku České Švýcarsko, na rozhraní Lužických hor a Labských pískovců. Využít můžete až 100 lůžek, pohodlně zařízený bar, restauraci nebo krčmu s domácí kuchyní a širokým výběrem hotových jídel, minutek a specialit včetně zvěřiny a ryb. V krčmě nechybí ani dětský koutek a hřiště na velké venkovní terase.
Uvnitř hotelu se nachází walking a spinning centrum s kompletním programem včetně rehabilitace a posilování, dobře vybavená posilovna, kulečník, ping-pong. V hotelu půjčují horská kola a sportovní pomůcky. V zimní sezóně lze využít 8 km vzdálený ski areál v Horním Podluží, nebo ski areál Jedlová Hora a další i na německé straně.
K hotelovým službám patří také relaxační program s možností návštěvy sauny, kosmetiky, solária, několika druhů masáží včetně poradenství a také možnost dietního stravování.

Adresa:Doubice 107, , Doubice, Ústecký kraj
Telefon:+420 412 381 429
Email:doubice@hotel-jef.cz
Web:www.hotel-jef.cz
Poslední aktualizace: 5.3.2013 18:01:38

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.