Rychlé vyhledávání akcí

Aquapalace Hotel Prague****

aquapalace_hotel_ilustrfoto

Aquapalace Hotel Prague**** se nachází na okraji Prahy na příjezdu po D1 a je přímo propojen s největším krytým Vodním parkem ve střední Evropě. Je oblíbeným cílem pro rodiny s dětmi, proto je vybaven také rodinnými pokoji s patrovými postelemi pro děti, dětskými koutky v hotelu i ve Vodním světě.

Pestrá nabídka pobytových balíčků zaměřených na regeneraci a wellness i různé tematické pobyty pro rodiny s dětmi (balíček se vstupem do Dinoparku, ZOO, Království železnic apod.) nabízí jedinečné spojení pobytu s odpočinkem, zábavou i návštěvou pražských památek. Dítě do 12,99 let na přistýlce ve dvoulůžkovém pokoji je zdarma.

Na děti čeká dáreček na přivítanou, o zábavu se postará DVD přehrávač na pokoji s možnosti zapůjčení pohádek, společenské hry, velký stolní fotbal, hry pro starší děti a obchůdek s hračkami v lobby hotelu. Malým dětem zpříjemní pobyt postýlky s dětským povlečením, stolička pod umyvadlem, přebalovací pult, nočník i vanička na koupání. Samozřejmostí jsou jídelní židličky, dětská jídla i dětské plastové nádobí.

aquapalace_hotel_pokoj_ilustrfoto

Rodinný pokoj

aquapalacehotel_koutek_ilustrfoto

Dětský koutek

Adresa:Pražská ulice 137, 25101, Čestlice, Středočeský kraj
Telefon:+420 225 108 814
Web:www.aquapalacehotel.cz
Orientační cena (noc pro 4-člennou rodinu):3900,-
Pro děti:Dětské menu | Dětské židličky | Možnost přebalování | Nočník | Dětský koutek vnitřní | Hračky | Dětská postýlka
Poslední aktualizace: 13.1.2015 15:56:43

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.