Rychlé vyhledávání akcí

Aquapalace Praha

aquapalace-praha-venku_ilustrfoto

Aquapalace Praha, známý též jako aquapark Čestlice, je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu.

Unikátní Vodní svět o rozloze 9 150 m2 je největším akvaparkem ve střední Evropě. Je tvořen třemi paláci, v nichž si na své přijde opravdu každý, od milovníků adrenalinu, přes vyznavače mořského vlnobití, až po jedince, kteří preferují kondiční plavání v plaveckém bazénu nebo relaxaci na lehátku či ve vířivce.

Palác dobrodružství je se svými tobogány či space-bowlem určen převážně milovníkům adrenalinu. Najdete zde 5 tobogánů, 3 skluzavky a spacebowl. Startuje zde také dravá divoká řeka, jejíž koryto vás unese do venkovní částí areálu.
Palác pokladů je cílený především na rodiny, které využijí bazén s umělým vlnobitím a několik brouzdališť a skluzavek pro nejmenší návštěvníky. Nechybí zde oblíbené dětské vodní hřiště a vrak pirátské lodi.
Palác relaxu je určený pro odpočinek. Kromě bazénu pro kondiční plavání nabízí také několik typů vířivek a relaxační zóny s lehátky.

Luxusní Spa - Wellness centrum určené pro milovníky relaxace nabízí kromě obvyklých ošetření (kosmetika, tělová ošetření, základní masáže, solárium, manikúra a pedikúra) unikátní procedury jako hammam, rassoul, balneoterapeutické procedury a celou řadu speciálních masáží vonnými oleji, lávovými kameny, čokoládou apod. Pro uzavřenou společnost jsou k dispozici tři druhy privátních saun s vířivkami.
Moderní, plně klimatizované dvoupodlažní fitness centrum disponuje rozsáhlou kardiozónou s řadou známých i nejnovějších a méně obvyklých kardiotrenažérů značky Technogym. Horní podlaží pak tvoří samotné fitness centrum vybavené dalšími moderními stroji a posilovacími lavicemi Technogym. Nechybí VIP zóna, strečinková zóna, aerobní sály a sál na indoor cycling.

Aquapalace Praha je dobře dostupný pro Pražany, obyvatele středních Čech i pro návštěvníky z jiných regionů. Nachází se v areálu obchodní zóny Průhonice – Čestlice, v těsné blízkosti dálnice D1 ve směru z Prahy do Brna. Areál akvaparku Čestlice disponuje dvěma parkovacími domy s kapacitou přes 600 parkovacích míst pro osobní automobily a devíti stáními pro autobusy. Návštěvníci mohou využít také speciálního autobusového spoje AQUABUS, který jezdí denně každou hodinu zdarma od metra Opatov.

Věková kategorie: všechny věkové kategorie
Adresa:Pražská 138, 25101, Čestlice, Středočeský kraj
Telefon:+420 271 104 202
Email:info@aquapalace.cz
Web:www.aquapalace.cz
Otevírací doba:

Vodní svět a SPA

neděle - čtvrtek 10:00 - 22:00

pátek - sobota 10:00 - 23:00

Saunový svět

pondělí - neděle 10:00 - 23:00

Fitness centrum

pondělí - pátek 7:00 - 23:00 

sobota - neděle 9:00 - 23:00

Poslední vstup do areálu je možný nejpozději 60 minut před koncem otevírací doby.

Vstupné/Cena:

Vodní svět:

Dospělý:

1 hodina  215,- Kč
2 hodiny  439,- Kč
3 hodiny  499,- Kč
celý den  719,- Kč

Jedna hodina se prodává pouze ve formě permanentky na 5 vstupů. Doplatky: 4,70 Kč/minutu, maximálně do výše celodenního vstupného + 100,- Kč za vydaný účet.

Doprava:

Autem: dálnice D1, Exit D6, komerční zóna Průhonice – Čestlice u Prahy, naproti obchodního domu KIKA; Autobusem, MHD: autobusy číslo 324, 325, 328, 363, 385 z metra Opatov, zastávka Čestlice, Global

Pro děti:Dětské menu | Dětský koutek vnitřní | Animační program | Možnost hlídání dětí
Poslední aktualizace: 28.4.2014 12:56:36

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.