Rychlé vyhledávání akcí

Apartmány Kocourek

apartmanykocourek

Ubytování na Vysočině (nejen) pro rodiny s dětmi.
Nově zrekonstruované apartmány se nachází na rozlehlém rodinném statku 8 km východně od Pelhřimova. Jedná se o samotu s velkým dvorem a nádhernými výhledy do okolí. Ubytování ve 3 samostatných a prostorných apartmánech, z nichž každý je zařízen v jiném stylu.
Součástí každého apartmánu je společenská místnost s kuchyní, koupelna s WC a jedna nebo dvě ložnice. V každém apartmánu se nachází lednička, mikrovlnná trouba, elektrický vařič, rychlovarná konvice, kávovar (espreso), digestoř a satelitní televize s DVD. Každý apartmán je dále vybaven malým dětským koutkem. Apartmány darma nabízejí dětské postýlky, jídelní židličky, přebalovací pulty a další nezbytnosti pro malé děti.
V rozlehlém dvoře se zahradou je venkovní posezení s ohništěm, bazénem, dětským hřištěm a pískovištěm. Venku čeká na děti ještě mnoho dalších atrakcí: trampolína, domeček se skluzavkou, dětský domeček s kuchyňkou, nafukovací mašinka Tomáš...
Parkoviště je zdarma v prostorách statku.

Adresa:Kocourovy Lhotky 1, , Pelhřimov, Vysočina kraj
Telefon:+420 608 526 244
Email:info@apartmany-kocourek.cz
Web:www.apartmany-kocourek.cz
Poslední aktualizace: 5.3.2013 18:01:39

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.