Rychlé vyhledávání akcí

Hergetova Cihelna

hergetovacihelnabrunch

Živá a stylová restaurace s výhledem na Karlův most a Staré Město.
Restaurace Hergetova Cihelna nabízí svým hostům každou neděli v době od 11. do 15. hodin skvělý brunch za cenu od 495 Kč na osobu. V Hergetově Cihelně je hostům k dispozici také dětský koutek Sparkys a speciální nabídka dětských pokrmů. V dětském koutku děti mohou hrát animační hry, sledovat dětské kino či kreslit podle své vlastní fantazie –papírů i pastelek je pro všechny malé hosty dostatečné množství. Stálá „expozice“ dětských kreseb je dětem inspirací pro nové výtvory.
Pro nerušené hodování rodičů pamatuje Hergetova Cihelna také na hlídání dětí, které je zde zajištěno profesionály. Rodiče se tak nemusejí bát pustit své dítě v hracím koutku z očí během jídla. To vše zaručuje opravdu klidný rodinný brunch. V ceně dětského menu od 195 Kč je navíc zahrnutý džus nebo nealko nápoj zdarma.
Hergetova Cihelna nově připravila pro všechny děti v horním prostoru lounge dětský koutek plný hraček a her. Přijďte každý den od 11:30 s rodiči na oběd nebo oslavit Vaše narozeniny, křtiny a další významné dny.

Adresa:Cihelná 2b, , ,
Telefon:+420 296 826 103
Email:kontakt@cihelna.com
Web:www.kampagroup.com
Otevírací doba:

denně 11,30 – 01,00 hodin; nedělní brunch: 11,00 – 15,00 hodin

Pro děti:Možnost hlídání dětí
Poslední aktualizace: 5.3.2013 18:01:50

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.