Rychlé vyhledávání akcí

Dětský koutek Vojtíšek

koutekvojtisek2

Do dětského koutku Vojtíšek mohou přijít a pobavit se všichni malí, menší, větší i ti největší. Na každý den jsou připraveny pro děti nejrůznější programy - cvičení, tancování, zpívání, malování, dramatický kroužek a mnoho dalšího. Nudit se nebudou ani rodiče - ti budou mít možnost pravidelných konzultací s odborníky z řad psychologů, dětských lékařů, logopedů, sociálních pracovníků, nebo specialistů na zdravou výživu. Svůj volný čas tu můžete trávit nejen společně s vašimi dětmi, ale i děti samotné. Hlídání je zajišťeno po celý den a není nutné telefonovat a objednávat se na konkrétní hodinu. Stačí jen přijít, předat dítě chůvě a v klidu si pak obstarat nákupy, zajít k lékaři nebo s kamarádkou na kávu.

Adresa:Na Ostrově 274, (areál pekárny U Křížů, zadní vchod naproti restauraci U Madly), , Beroun, Středočeský kraj
Telefon:+420 722 075 547
Email:agenturakk@agenturakk.cz
Web:www.agenturakk.cz
Otevírací doba:

PO - PÁ 9.00 - 19.00 hod., SO 8.00 - 12.00 hod.

Vstupné/Cena:

hlídání dětí od dvou let - 1 minuta - 1 koruna; vstup do herny 50 Kč za osobu - pokud přijdou sourozenci platí vždy jeden; každý 11. vstup do herny je zdarma

Pro děti:Možnost hlídání dětí
Poslední aktualizace: 5.3.2013 18:01:49

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.