Rychlé vyhledávání akcí

Cafe - Solná jeskyně

cafe---solna-jeskyne-beroun_ilustrfoto

Kavárna a solné bludiště propojené ze tří solných jeskyní vybavené dětskou hernou. Každá z jeskyní je něčím specifická, každá má jinou rozlohu, energii, náladu neboli ducha. Pobyt v solné jeskyni je originální, účinnou a čistě přírodní metodou posilování zdraví zvanou haloterapie (od řeckého „Halos“ = sůl).
Mikroklima v jeskyni je srovnatelné s klimatem na volném moři za silné bouře, kdy je vzduch stejně nasycen zápornými ionty a sloučeninami jódu, vápníku, hořčíku, sodíku, bromu, selenu a dalšími stopovými prvky, které jsou mimořádně důležité pro správnou činnost lidského organismu.
Tyto vlastnosti solné jeskyně příznivě ovlivňují náladu, energii, obranyschopnost a zdraví člověka a to již po jedné návštěvě, jejíž účinky lze přirovnat až ke třídennímu pobytu u moře.
V solném bludišti se chystají i programy pro děti a Dny otevřených dveří.

Adresa:Na Příkopě 74/7, , Beroun, Středočeský kraj
Telefon:+420 604 265 189
Email:info@cafe-solnajeskyne.cz
Web:www.cafe-solnajeskyne.cz
Otevírací doba:

Kavárna, bar: pondělí-pátek 12:00 - 23:00, sobota-neděle: 9:00 - 23:00; solná jeskyně: pondělí - pátek 12:00 - 20:00, sobota a neděle 9:00 - 20:00 hodin

Poslední aktualizace: 5.3.2013 18:01:47

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.