Rychlé vyhledávání akcí

Cukrárna a kavárna na Míráku

cukrarna_namiraku_mladaboleslav_ilustrfoto

Nově otevřená cukrárna a kavárna na náměstí Míru v Mladé Boleslavi má v nabídce 16 druhů čerstvé, vlastnoručně připravované zmrzliny, denně čerstvé zákusky a sicilskou kávu. Pro děti je připraven dětský koutek, celý prostor kavárny je nekuřácký.

Cukrárna podává vynikající kávu, palačinky, lehké občerstvení a zákusky včetně pohárů. Myslí na spokojenost dětí, v nápojovém lístku tak lze najít pro nejmenší teplé našlehané mléko, čokoládu, kakao i předsnídávky. Personál je ochotný, v případě potřeby připravené mléko pro miminka rád ohřeje. Najdete tu i bezvadný přebalovací pultík. Kavárna je rozdělena na dvě části. V menší z nich je cca 20 míst na sezení a velký hrací koutek pro děti. V koutku se nachází domeček, obří molitanové kostky na hraní, skluzavka, stoleček se židličkami a spousta hraček. Hrací plocha je potažena příjemným kobercem, aby zde děti neběhaly v botech a stěny koutku útulně ohrazuje zeď s barevnou molitanovou výplní. Jedinou nevýhodou je menší kapacita pro maminky s dětmi. Často zde bývá plno.

cukrarna_namiraku_mladaboleslav_koutek_ilustrfoto

Za tento tip děkujeme Kateřině Folprechtové.

Adresa:náměstí Míru 1003, 29301, Mladá Boleslav, Středočeský kraj
Telefon:+420 326 210 180
Web:www.facebook.com/CukrarnaAKavarnaNaMiraku
Otevírací doba:

po - pá: 9:00 - 19:00
so - ne: 10:00 - 19:00
 

Pro děti:Dětské menu | Dětské židličky | Možnost přebalování | Dětský koutek vnitřní | Hračky | Možnost ohřátí kojenecké stravy
Poslední aktualizace: 23.7.2014 21:30:38

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.