Rychlé vyhledávání akcí

Chefshop

chefparade_logo_154

Škola vaření Chefparade + se nachází v areálu Holešovické tržnice v budově č. 36. 

Interiér studií Chefparade je uzpůsobený konceptu školy vaření a je víc než jenom místo, kde se dá najíst a promluvit si.
Teplé barvy, moderní linie, inspirující kuchařské knihy, tematické moderní obrazy a velké množství koření – to všechno uspořádané tak, aby co nejvíce stimulovalo vaše smysly a vytvořilo nezapomenutelný zážitek. Sporáky jsou mobilní, stoly a stoličky rozkládací, nechybí veškeré potřebné kuchyňské vybavení. Škola má i minibar a malý obchůdek.
 

V Chefparade můžete také uspořádat dětskou narozeninovou oslavu:

Vaše ratolesti přivítá zkušený šéfkuchař v příjemném prostředí Chefparade studia. Po představení a instrukcích o bezpečnosti při vaření se šéfkuchař pustí s dětmi do práce. Nejprve s dětmi uvaří 2 jídla dle připraveného receptu a ingrediencí. Poté připraví narozeninový dort a dozdobí ho podle vlastní fantazie.
Pokud čas dovolí, zahrají si děti i hry: Poznávání chutí, Popelka, Krmení Nutellou naslepo, Malování na tvář nebo Kulinářský kvíz. V případě dětí mladších 7 let je nutná výpomoc 1-2 rodičů, u starších dětí není třeba, šéfkuchař si s dětmi poradí. Pro rodiče bude připraveno občerstvení a mohou přihlížet anebo děti přenechat odbornému dozoru a udělat si klidné odpoledne. Mezi bestsellery dětských oslav patří: mini párky v listovém těstě, šneci z listového těsta, domácí těstoviny s kuřecím masem a rajčatovou omáčkou, kuřecí burritos, palačinky s Nutellou, mléčný ovocný milkshake.
Standardní délka dětské párty s vařením je 2,5 hodiny.

 

Adresa:Bubenské nábřeží 306/13, 17000, Praha 7, Praha
Telefon:+420 605 559 985
Email:info@chefparade.cz
Web:www.chefparade.cz
Vstupné/Cena:

Cena narozeninové oslavy se odvíjí od počtu dětí a jejich věku.

Doprava:

Tramvají číslo 1, 12, 14 a 25 na zastávku „Pražská tržnice“.

Metrem na trase C zastávka „Vltavská“. Po výstupu z metra se dáte vlevo podél tramvajové tratě směrem k Vltavě. Půjdete stále rovně a po cca 300 m se dostanete k hlavnímu vstupu do Holešovické tržnice. 

Poslední aktualizace: 18.4.2018 15:54:20

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.