Rychlé vyhledávání akcí

Hamleys

Hamleys

Když Hamleys poprvé začali v Londýně prodávat hračky, Westminster Bridge byl čerstvě otevřen pro dopravu – tedy koňské povozy. Psal se rok 1760.

William Hamley zde prodával hračky, které děti rozesmály od ucha k uchu a které se zapsaly do paměti celé generaci. A tak první obchod Hamleys přímo přetékal hardovými panenkami a cínovými vojáčky, obručemi a houpacími koni. Snem Williama Hamleyho bylo mít nejzábavnější hračkářství na světě.

V roce 1881 otevřel dnes nejslavnější obchod Hamleys v Regent Street. Ke konci vlády královny Viktorie se police obchodu plnily loutkami, kouzelnými lucernami a modely lodí, ale také soupravami kroketu, kriketovými pálkami a fotbalovými míči. Hamleys jako první uvedli na trh hru, kterou si veřejnost okamžitě zamilovala a podle zvuku skákajícího míče ji pojmenovala ping pong.

V roce 1931 evropská ekonomická krize donutila obchod zavřít. Hamleys pak ale koupil Walter Lines a obnovil jeho slávu. Když nastoupila na trůn královna Alžběta II., stále si pamatovala hračky, které jí kdysi dala babička. A na oplátku i ona svým dětem darovala hračky Hamleys.

Hamleys dnes na své slavné londýnské adrese v Regent Street rozdává radost v sedmi patrech svého kouzelného světa plného hraček.

A nyní bylo otevřeno jediné Hamleys ve střední Evropě přímo v Praze. Překroč práh a ocitneš se ve světě radosti a zázraků plném zábavných atrakcí, živého předvádění hraček, tématických akcí a tisíci kvalitních tradičních i nejmodernějších hraček pro děti každého věku. Přes tútající a zvonící hračky uslyšíš, jak se děti nadšeně smějí a radují. V Hamleys zábava začíná a nikdy nekončí! Zábava, kterou určitě chceš zažít.

Adresa:Na Příkopě 14, 100 00, Praha 1, Praha
Web:www.hamleys.cz
Otevírací doba:

denně 10 - 20 hodin

Poslední aktualizace: 25.5.2016 12:29:51

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.