Rychlé vyhledávání akcí

Duhový park

duhovypark_ilustrfoto

Dětský sportovně zážitkový areál o rozloze 55 tisíc m2. Duhový park byl otevřen v roce 2015. Nalézá se v obci Třebovle nedaleko města Kouřim ve Středočeském kraji - 20 minut autem od Prahy.

V Duhovém parku jsou pro sezónu 2018 nově připraveny nafukovací i pevné překážkové dráhy, střelecká aréna, zametač a obří koule ve stylu drtivé porážky a desítky netradičních, sportovních a herních disciplín s různou obtížností pro všechny věkové kategorie dětí. Je tu připravena zábava pro ty nejmenší prvňáčky až po téměř dospělé deváťáky. Děti se mohou těšit na několik desítek závodních a překážkových drah. Pro děti, které nechtějí celý den trávit pohybem jsou připraveny pasivní aktivity: obří skládačky, kuličkové dráhy a další. V celém parku vládne přátelská atmosféra a dobrá nálada, o kterou se starají vyškolení a vždy usměvaví animátoři. Celý areál je bezpečný. Je myšleno i na dospěláky, kteří zde mají pohodlné zázemí. 

 

Adresa:28163, Třebovle, Středočeský kraj
Telefon:+420 606 424 900
Email:info@duhovypark.cz
Web:www.duhovypark.cz
Otevírací doba:

 

červen - září 2018

V červnu a v září pouze víkendy a svátky.

O prázdninách pondělky a pátky zavřeno (z důvodu údržby Duhového Parku).
 

Vstupné/Cena:

 

Celodenní - 1 osoba - 195,- Kč (děti do 2 let zdarma)

Doprovod - senior/ZTP - 90,- Kč

Doprava:

 

AUTEM: obec Třebovle (u Českého Brodu), GPS: 50°01'43.8"N 14°57'48.0"E
VLAKEM: do Českého Brodu a pak autobusem přímo do Třebovle

Pro děti:Dětský koutek vnitřní | Dětské hřiště venkovní
Poslední aktualizace: 19.4.2018 17:21:57

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.