Rychlé vyhledávání akcí

Naučná stezka se Čtyřlístkem kolem Blaťáku

Místo:Liberecký > Česká Lípa > Doksy
Naučná stezka se Čtyřlístkem kolem Blaťáku


Vydejte se společně s Fifinkou, Bobíkem, Myšpulínem a Pinďou na výlet kolem komiksového rybníku Blaťáku. Navštívíte zajímavé skalní útvary, dozvíte se nejeden zajímavý příběh, a to nejlepší vás čeká na konec.
Celá trasa naučné stezky je vedena po žluté turistické trase okolo Máchova jezera (cca 15 km), je vedena převážně po lesních cestách a je vhodná pouze pro horská kola a terénní kočárky. V letních měsících si trasu můžete zkrátit pomocí lodní dopravy či výletního vláčku.

 


TIP NA LÉTO!

Pokud si na celou cestu netroufáte, v letních měsících si jí můžete zkrátit buď pomocí pravidelné lodní přepravy nebo výletního vláčku.

Lodí se z přístaviště u Hlavní pláže v Doksech dostanete do Kempu Březňák, odkud vystoupáte ke 2. zastavení a dále po žluté do Starých Splavů (zde můžete využít opět lodní dopravu,vlak či výletní vláček pro cestu zpět do Doks).
Výletní vláček vás sveze ze zastávky Bílý kámen - odbočka k zastávce Autokemp Borný - odbočka (zde po silnici k autokempu Borný, dále po žluté k 2. zastavení a tou samou cestou zpět) nebo do cílové stanice Staré Splavy k poslednímu zastavení naší naučné stezky.

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 19.6.2014 7:55:46

undefined zone730

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.