Rychlé vyhledávání akcí

Hotel Šumava***

hotelsumava_ilustrfoto

Hotel Šumava se nachází v klidném prostředí horského lesa u Zlatého potoka v Amálině údolí, v srdci Šumavy, na hranici Národního parku Šumava. Je umístěn 1,5 km od centra Kašperských Hor, na nejnavštěvovanější trase Šumavy: Sušice - Kašperské Hory - Rejštejn - Kvilda - Srní - Modrava.
Hotel Šumava - komfortní tříhvězdičkový hotel, jehož vnitřní prostory byly v roce 2007 kompletně zrekonstruovány, poskytuje ubytování na Šumavě o celkové kapacitě 137 lůžek. Uprostřed krásné přírody, kde se hotel Šumava nachází, najdete vše, co si pro svoji relaxaci a aktivní odpočinek můžete přát. Hotel Šumava Vám nabízí pohodlné ubytování na Šumavě a využití širokého spektra služeb, které uspokojí i náročnější hosty. Hotel Šumava je ideálním místem pro ty, kteří vyhledávají vhodné místo k relaxaci i k aktivnímu odpočinku. Hotel Šumava je zároveň i vhodný pro rodiny s dětmi, tuzemské pobyty a firemní kongresy.

Adresa:Kašperské Hory, , Kašperské Hory, Plzeňský kraj
Telefon:+420 376 582 421
Email:sumava@zsmv.cz
Web:www.sumavahotel.cz
Poslední aktualizace: 5.3.2013 18:01:38

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.