Rychlé vyhledávání akcí

Garnataurus areál

garnataurus_areal_ilustrfoto

Košaté koruny vzrostlých stromů, místo umělých lanových center, pohádkový les místo televize, kanoe místo aquaparku, dřevo a sekyra místo fitness, opravdová příroda místo adrenalinových zážitků.

Rekreační areál Garnataurus nabízí ubytování v údolí řeky Sázavy, kde si přijdou na své skupiny i jednotlivci. Díky svému umístění a rozloze poskytuje každému prostor pro zájmové aktivity i relax. Je vhodný především pro pořádání letních dětských táborů, dětských rekreací s jakýmkoliv zaměřením, školek a škol v přírodě, adaptačních kurzů pro střední a vysoké školy, sportovních, hudebních a jinak kulturních soustředění, oslav narozenin a svateb. V těsné blízkosti se nachází hluboké lesy, které jsou štědré nejen k houbařům.

Pro sportovní aktivity a relax Vám poslouží 4 ha upravených travnatých ploch jejichž dominantou je veliké fotbalové hřiště, které lze využít jak na délku, tak na šířku, víceúčelové hřiště, venkovní 25m bazén, přibližně 1 km břehu řeky Sázavy a stoly na stolní tenis, společenské místnosti sloužící nejen ke cvičení u zrcadel, dětský koutek a spoustu stromů, kam si každý může vylézt.

Místní prostředí dále poskytuje nesčetné množství stezek vhodných ke kondičnímu tréninku, cyklistice nebo pěší turistice. Turistická značení Vás zavedou do Zruče nad Sázavou, kde můžete nahlédnout do dětství našich babiček v muzeu Panenek a naučit se rytířské dovednosti v zábavně-naučné stezce v podzámčí. Další příjemná stezka Vás zavede do Ledče nad Sázavou, kde na Vás čeká prohlídka hradu a muzea. 

Cyklisté uvítají lehkou projížďku okolo vodní nádrže Švihov nebo cestu na kopec Melechov, kde na Vás dýchne tajemství dávno zapomenutých kupeckých cest. Zdatnější cyklisté si mohou užít vyjížďku na Haškovu Lipnici, do Kutné Hory nebo Havlíčkova Brodu.

garnataurus_pokoj_ilustrfoto

garnataurus_koutek_ilustrfoto

Adresa:Kounice 30, 285 22, Vlastějovice, Středočeský kraj
Telefon:+420 737 287 054
Email:garnataurus@seznam.cz
Web:garnataurus.cz
Pro děti:Dětský koutek vnitřní
Poslední aktualizace: 9.4.2016 13:43:00

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.