Rychlé vyhledávání akcí

Famoz club

Famoz club

Klubové zařízení v nádherné přírodě o rozloze 1ha na okraji Českého ráje v Pojizeří, v blízkosti zříceniny středověkého hradu Zvířetice.  

Jedná se o vnitřní i venkovní sportovní a relaxační centrum s restaurací a ubytováním v 16 originálních apartmánech. Celé přízemí objektu je bezbariérové.
Ve 200 let starém rekonstruovaném objektu je gastro pro 100 lidí s venkovní předzahrádkou, vnitřní sportovní a relaxační část s barem navazující na saunu a bazén se slanou vodou, dále konferenční místnost a k dispozici rovněž služby WIFI Internetu.
Pohledem z vyhlídky najdete v areálu dětské hřiště, minigolf, travnaté hřiště na míčové hry, plážový volejbal, multifunkční kurt pro tenis, volejbal, nohejbal, košíkovou, altán a stylové ohniště i parkoviště.

Děti si vyhrají ve svém koutku uvnitř nebo venku na jejich prolézacím hřišti s trampolínou, houpačkami a se skluzavkou do písku. Starší uvítají pingpongový stůl či kulečník.

famozclub_pokoj_ilustrfoto

famozclub_restaurace_ilustrfoto

famozclub_hriste_ilustrfoto

 

Adresa:Zvířetice 1, 29401, Bakov nad Jizerou, Středočeský kraj
Telefon:+420 773 660 550
Email:info@famozclub.cz
Web:www.famozclub.cz
Orientační cena (noc pro 4-člennou rodinu):2500,-
Pro děti:Dětský koutek vnitřní | Dětské hřiště venkovní
Poslední aktualizace: 20.5.2013 14:33:26

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.