Rychlé vyhledávání akcí

Ski areál Mosty u Jablunkova

Bobová dráha

Bobová dráha, bungee trampolíny, dětský zábavní park to všechnoje během letní sezony v provozu a nabízí vyžití jak rodinám s dětmi, firmám pro odreagování se, tak školámpro školní výlety a to vše v příjemném prostředí moravskoslezských Beskyd.

Další atrakce

3x STOLNÍ HOKEJ (super rychlá hra na vzdušném polštáři)
BASKETBALL (házení 4 míči do koše v časovém intervalu)
FOTBAL (měření síly kopu do míče)
BOX (měření síly úderu pěstí)
KLADIVO (měření síly úderu gumovým kladivem)
DUCHOVÉ (zabíjení duchů v časovém intervalu)
HASIČSKÉ AUTO (hašení ohně v časovém intervalu)
AUTÍČKO PRO NEJMENŠÍ
PLYŠÁKY PRO RADOST

Areál je v provozu denně, v Bufetu Ski Mosty včetně posezení můžete využít rychlého občerstvení,gastronomické zázemí včetně stylové restaurace ve srubovém Hotelu Grůň je rovněž výjimečností regionu.

A co v zimě? 2 upravované sjezdovky o celkové délce 1600 m, umělé zasněžování, osvětlení sjezdovýchtratí, lyžařská škola, značkový ski servis, stanoviště horské služby a bobová dráha, která má celoroční provoz– v zimě je středisko vyhledávaným zejména díky kvalitní úpravě sjezdových tratí, díky snadné dostupnosti avýhodným cenám.

A tak se přijeďte sami přesvědčit. Zveme Vás do Mostů u Jablunkova za aktivním odpočinkem a zábavou.

Zorganizování sportovních akcí

... pro rodiny, pro firmy, skupiny a kolektivy...

Jste parta kamarádů? Kolektiv kolegů z práce? Rodiny, co chtějí společně vyrazit? Organizace dětí nebomládeže? Chcete si vyzkoušet super adrenalín ve SKI areálu Mosty u Jablunkova?

Připravíme pro Vás program „UŠITÝ NA MÍRU“. Jedná se o program pro firmy či jakékoliv jiné kolektivy askupiny, které se chtějí na nějakou dobu  odreagovat od každodenních starostí a prožít něco nevšedního.

 

 

Zhotovíme Vám dárkové poukázky na služby v našem areálu dle Vašich požadavků (k narozeninám, k vánocům, odměna zaměstnancům, ...). Nejnížší hodnota poukázky je 100,- Kč.

Adresa:Mosty u Jablunkova 145, 739 98, ,
Telefon:733 182 464
Email:info@skimosty.cz
Web:http://www.skimosty.cz/
Otevírací doba:

Provoz areálu v měsíci září: pracovní dny 9:00-17:00 hod

                        sobota, neděle a svátky 9:00-18:00 hod.

Poslední aktualizace: 29.9.2016 20:08:40

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.