Rychlé vyhledávání akcí

Herna Sluníčko

hernaslunicko_pardubice_ilustrfoto

Herna Sluníčko poskytuje prostor pro setkávání dětí a maminek především z centra města Pardubice, protože v centru takové místo chybí.

Herna Sluníčko organizuje pravidelné kurzy a jednorázové semináře, workshopy a kurzy. Pravidelné kurzy zahrnují jednak aktivity pro děti, jejichž cílem je rozvíjet jemnou a hrubou motoriku, učit stravovací a hygienické návyky, rozvíjet sociální dovednosti, rozvíjet řeč a slovní zásobu.

Rodiče se svými dětmi mohou navštívit volnou hernu, která je zpoplatněna (20 Kč za dospělou osobu) nebo při pochůzkách městem své dítko přebalit či nakrmit (zdarma). Herna tak za nízký nebo žádný poplatek poskytuje rodičům zázemí a prostor, kde so mohou potkávat, sdílet své zkušenosti a navazovat sociální kontakty.

Herna je vybavena cvičebními pomůckami (gymnastické míče, overbally, žebřiny, kladina, atd.), běžnými hračkami pro kluky i holky, edukativními hračkami, dětskými knížkami a přebalovacím pultem s plenkami a hygienickými potřebami. K dispozici je lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, ohřívačka na lahve a příkrmy, dětská váha, kojící polštář, dětské i dospělé nádobí, nápoje, mlsání pro děti a nápoje pro dospělé.

Herna Sluníčko si klade za cíl být v dnešním hektickém světě oázou klidu a spočinutí pro děti i dospělé, místem setkávání a radosti, prostorem pro nabývání znalostí a dovedností pro všechny rodiče a děti.

Adresa:Smilova 320, , Pardubice, Pardubický kraj
Telefon:+420 732 583 185
Email:herna@hernaslunicko.cz
Web:www.hernaslunicko.cz
Otevírací doba:

Pondělí - Pátek 9:00 - 17:30, Sobota 9:00 - 12:00

Vstupné/Cena:

20,-Kč / dospělá osoba

Poslední aktualizace: 5.3.2013 18:01:48

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.