Rychlé vyhledávání akcí

Dětský koutek Saloon v OC Plzeň

kouteksaloon1

Klimatizovaný koutek o rozloze 120 m2 pojali autoři jako indiánskou vesnici. V herní části si malí indiáni mohou hrát nebo cvičit. Mimořádně oblíbený je kovbojský Saloon, z jehož ochozu lze sklouznout přímo do bazénu s relaxačními kuličkami. A když už mají děti divočení dost, můžou si vydechnout v indiánském stanu. V klidové části je umístněn velký stůl na ruční práce, kde děti rozvíjejí své tvůrčí schopnosti. Ochotná děvčata, která na ně dohlížejí, jim ráda se vším pomohou a poradí. Součástí koutku je srub se zabudovanou televizí, kde je vždy připravená hezká pohádka.
Dětský koutek připravuje na každý měsíc tištěný program, který si zde rodiče mohou vyzvednout. Mezi pravidelné aktivity patří sportovní odpoledne, hra na hudební nástroje nebo čtení a poslouchání pohádek. Jednou měsíčně čeká na malé Indiány karneval a dětská diskotéka. Za každou návštěvu na ně čeká sladká odměna.
Děti mladší 3 let mohou pobývat v koutku jen v přítomnosti rodiče nebo jiné pověřené osoby.

Adresa:Obchodní centrum Plzeň, Rokycanská třída 1424/128, , ,
Telefon:+420 377 471 450
Web:www.oc-plzen.cz
Otevírací doba:

denně 10-20 hodin, pá a so do 21 hodin

Pro děti:Možnost hlídání dětí
Poslední aktualizace: 5.3.2013 18:01:53

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.